Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányoknak miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani97MTX kérdése:

A mai lányoknak miért nincs igénye egy olyan 20éves srácra aki hisz a hűségben, kölcsönös tiszteletben és még helyesnek is mondott. A linkség erény lenne ezek szerint?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 19:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

De ti mit írtatok neki? Ezt nem értem? Milyen értelmes választ adtatok neki? Azon kívül, hogy 3-an leírtátok, hogy ti ilyen pasit akartok. Ez igen, ez aztán válasz neki. Eddig lerázta az összes csaj, de itt a gyakorin 3-ból 3 vele akar összejönni. Ez igen. Most aztán kivan szegény segítve. Én ezt nem értem. Mi legalább tényleg bunkó parasztok vagyunk, de ti. Mást írtok neten és mást a valóságban. Ez a nem mindegy. Szegény kérdezőt mindenki lerázza, hiába jófej, kedves, vicces. Itt meg, jönnek a gyakoris csajok, akik 99%-ban MINDEN ilyen kérdéshez odaírják, hogy "Ohh, mi pont egy ilyen pasit keresünk" "Hol vagytok ilyen pasik?" De a valóságban mégsem így van, mert az ilyen pasik 99%-át lerázzátok.


Szóval, akkor hogyis van ez? Mi, legalább felvállajuk, hogy bunkók vagyunk. De ti? Itt előadjátok minden kérdsénél, hogy Jajj, annyira vágytok egy kedves, aranyos, vicces pasira, de a való életben, mikor összeszedi minden megmaradt bátorságát, akkor úgy elhajtjátok őket, hogy szerencsétlenek nem győznek elbújni szégyenükbe. Akkor miről beszélünk?


Pont ezért írtam, hogy NE, legyen ilyen. Mert énis voltam és pontosan ugyanígy jártam. Itt gyakorin a kérdéseim 90%-nál egyfolytában ezeket a válaszokat kaptam, hogy "jajj, én szívesen összejönnék egy ilyen pasival" meg az "én ilyen pasit keresek". A valóságban meg, ha odamentem ilyen hűséges, meg kedves pasiként, úgy elküldtek a halál f***ára, hogy csak pislogtam.


És épp ezért írtam le neki, hogy tapasztalatból hallja, hogy ez nem jó út. Manapság a bunkó út a jó út. Ennyi. A mai nők az ÉNB-n meg egyéb ilyen baromságon nevelkednek és ezért olyan pasi kell nekik. Itt már a jófejek labdába se rúgnak. Tudom, mert a haverom is ilyen fafejű. Eddig volt vagy 2 barátnője, eddig jobban átverte, mint a másik, a többi nő, meg úgy elhajtotta, hogy szegény megszólalni se tudott.


AA kérdezőt pedig ettől akarom megóvni. Hogy ő ne csalódjon többet és még idejében szedje magát össze. Ti meg csak írjátok a butaságokat neki, hogy "Jajj, mi ilyen pasit keresünk" Ez igen, ez segítség neki. 3 válaszoló is megírta, hogy ő egy jó pasi mert ők is ilyet keresnek maguknak.


Szóval, hajrá kérdező, látod, a gyakoris csajok téged akarnak, a valóságban meg majd elküldenek a fenébe oylan megalázóan, hogy köpni-nyelni nem fogsz tudni.

2018. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tehát akkor az a megoldás mindere, hogy alázzuk a nőket ez miatt? Mert ez a megoldás? Hát csak tessék megláthatod ezzel a kesőbbiekben mire mész. Most még lehet jó egy darabig. Addig élvezd akkor amíg lehet. Érdekes, hogy egy pasi jobban tudja mi kell egy nőnek mint mi. Nekem meg hiába magyarázol, hogy baromság amit írok vagy írtunk, épp úgy kiállok a véleményem mellet mint ahogyan te is.
2018. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az igazság nem megalázás. Egyszer majdcsak belátjátok. Ti akartok őszinte pasit magatok mellé, de mégis ti veritek át őket. Mi legalább őszintén vállajuk, hogy parasztok vagyunk. A későbbiek meg nem érdekelnek, mivel nem akarok feleséget magamnak, hogy felélje a fizetésem és hallgassam a butaságait, mint ami itt megy gyakorin. Nyugodtan verjétek csak át szegény kérdezőket, hogy ti aztán ilyen pasit kerestek. Majd egy tucat csalódás után rájön, hogy csak itt a gyakorin adják elő a csajok, hogy ez kell nekik. A valóságban a bunkó paraszt a nyerő figura.
2018. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
76%

Kedves kérdező szerintem az első és legfontosabb az hogy maradj önmagad :) az értelmes lányok nem szeretik a bunkó parasztokat viszont szeretik a viragot a csokit esetleg egy közös kis seta :) igen szeretik az udvarlást!! Sokak szerint már lehet hogy kiment a divatból de szerintem sokan vágynak rá hogy egy kedves srác felfigyeljen rajuk :)

Nem szabad erőltetni a dolgot turelmesnek kell lenni :) es s

Türelem rózsát terem :)

És ne add fel mert vannak meg oszinte és hűséges lányok akik komoly kapcsolatra vágynak csak lehet épp nem most ... de lehet 1 év múlva egy olyan lánnyal leszel együtt akit már évek óta ismersz és nem is gondoltad volna hogy egyszer xy lesz a baratnod :)

Engem a párom 17eves hódított meg ő akkor 28volt és bizony udvarolt !!! Fel évig húztam az időt addig csal udvarolt és nem adta fel!!! Ennek már 5eve lassan azóta született egy kisfiunk is es össze hazasodtunk :) szóval létezik meg az a bizonyos tündérmese :) kitartást fel a fejjel :)

2018. márc. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs!

Nyugi, kitartást , én is ilyen vagyok !

A kor is stimmel , talán a nagy szívünk esetleg vagy nem tudom , de én sem találok párt magamnak , pedig nem is kívánok többet az élettől :)


Remélem ránktalál az igaz szerelem

2018. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy nem a jó környezetben keresel lányokat vagy az a lány típus ami tetszik neked alkalmatlan arra hogy az olyan srácokat elfogadják mint te. Szóval szerintem nem a jó lányoknál próbálkozol hanem olyanoknál akik nem értékelik a másik fél pozitív tulajdonságait mert egyszerűen ez nem érdekli őket. A link lányok link srácot keresnek ezért nem érdemes szerintem egy normális értékrendekkel rendelkező srácnak egy link lánynál próbálkoznia mert egy ilyen lány soha az életben nem fogja őt értékelni. Remélem segítettem 18 L
2020. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!