Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy a srácok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a srácok a nőt lássák bennem, és ne a kis cuki csajt? 17/L

Figyelt kérdés

Mindjárt 18 leszek, de még egy barátom sem volt. Tudom, ez nem életkortól függ, mégis úgy érzem, lemaradok vmiről. Az a baj, hogy inkább lányokkal barátkozok, szóval nem jöhet szóba pl a barátság extrákkal :D

Vhogy senki nem érdeklődik irántam, pedig kedves vagyok, természetesen ápolt, okos, és mindig csinos (elvileg szép is :D)

Mondjuk nem annyira vagyok jó a beszélgetések kezdeményezésében, és a fenntartásukban sem annyira. Ha tetszik egy fiú, akkor a társaságában mindig természetellenesre sikerül a viselkedésem, mert izgulok olyankor.

Vmi tanács, hogy hogyan szerezhetnék pasit?



2017. dec. 27. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Add magad ,vond magadra a figyelmet ,tarts szemkontaktust és ha ketesbe vagy a pasival akkor vele beszélj és ne telefonoz pl(pasi vagyok;) )
2017. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
És az kimaradt hogy 17 leszek de van barátnőm és hidd el nem maradsz ki semmiből se a szerelmet nem lehet sűrgetni majd jön egy helyes srác aki nem fog cukinak nézni vagy ha igen akkoris szeretni fog amilyen vagy
2017. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az előzővel ellentétben én 20 vagyok, szintén férfi. Azt mondom, nekem a cuki csaj tetszik. Az exem is az volt, próbálta nőnek mutatni magát de hát nem sikerült hála égnek, én úgy szerettem, ahogy volt.
2017. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Misike02 válasza:
figyi, ne görcsölj! azt meg semmiképp ne tedd, hogy magadra erőszakolod a Nőt. azzal csak elriasztod a pasikat. ismerkedj, barátkozz, és majd meglátod, meglesz az a srác aki mellett nem fogsz izgulni, akivel minden magától értetődő és természetes lesz.
2017. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg a cuki nők/csajok tetszenek. Ne változz meg senki kedvéért. Add önmagad!


A mostani barátnőm is a 'cuki' kategóriába tartozik. Ez mellett vonzó,szexi,nőies,szép és csodálatos ember. Akit igazán érdekelni fogsz az úgy sem csak a cuki csajt fogja látni benned. Ezen túl meglátja a belső értékeidet. És meglátja benned a "nőt". Ami nem mindig a külsőségekben mutatkozik csak meg. Az én barátnőm nem csak a külseje miatt 'nőies nő' nem..ez belülről fakad. Külsőre egy egyszerű aranyos cuki muki szép lány. Eltűnik a bomba nő,vakolatos,cica macák mellett. És? Mondjuk magasról...mert nem vonznaka azok a 'nők'.

2017. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!