Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki egyáltalán nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Mivel az életem során még senkinek sem jöttem be (volt már pasim, de ő is többször lecsúnyázott, így szakítottam vele), ezért gondolom azt, hogy sosem lesz olyan pasi, akinek a külsőm tetszene, így kicsit rossz belegondolni, hogy az illető aki velem lesz, valamennyire undorodni fog a külsőmtől, már ha lesz még egyáltalán pasim. Ti összejönnétek olyannal, akinek a külsejében semmi vonzó nincs?
2018. ápr. 5. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nyilván kell, hogy vonzzon.

Viszont biztosan lesz olyan, aki benned lát vonzót.

Nekem is volt olyan, hogy valaki nagyon tetszett, mások meg azt mondták rá, hogy csúnya. Én meg nem értettem, hogy miért.

2018. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy adott lányban sohasem csak a külseje tetszik, hanem inkább a kisugárzása, ami lényegében a belső és külső összhatása. Tehát azt figyelem meg, hogy a belső tulajdonságok hogyan nyilvánulnak meg a viselkedésben, gesztusokban, beszédben. Egy lány el tud varázsolni azzal, hogy hogyan örül, nevet, harcol, segít másokon. Van olyan, hogy első látásra nem fog meg, de ha beszélgetünk és kezdem megismerni, akkor előfordul, hogy egy személy nagyon megszépül, kivirágzik előttem. Olyan is volt, akire azt mondtam, igen, na ez a lány nagyon csinos, aztán ahogy megszólalt elrontotta az egész összképet, és borsódzik a hátam tőle valahányszor csak kekeckedik nekem.
2018. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jarnek a belso test széppé;)
2018. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért hogy nézel ki ?
2018. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelmes dolog összejönni valakivel, aki meg csak nem is tetszik. De higgy benne, hogy valamikor úgyis lesz olyan valaki, akinek megtetszel! En is tok csunyanak találtam magam, erre (es most nem túlzok) kiderült, hogy életem során 8(!) fiúnak tetszettem! En meg egész végig ott roskadtam magamba, hogy nekem sosem lesz barátom, olyan csúnya lany vagyok... Erre bumm. Szóval nehogy fel merd adni!!

14/L

2018. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem 14L
2018. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 ?
2018. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!