Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen magas a mai 15-17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magas a mai 15-17 éves lányok elvárása a fiúkkal szemben? Ők mit adnak ezért cserébe nekünk?

Figyelt kérdés

1: elvárják hogy a srác szülei pénzesek legyenek

2: legyen kocsi de kérdem én hogy miből?

3: sportos test alap nálatok lányok

4: facebook like van egész végig

nézik a fiúk képét és ha látják hogy szegény, nem igényes akkor már szoba se állnak velük


Hűségesnek állítják be magukat



2018. ápr. 6. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
hát ha valaki nem igényes én se állnék le vele ahogy egy normális emberke sem. Többi a te hülyeséged.
2018. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

"nem állnék szóba vele,ahogy a többi normális emberke sem"

Ez vicces:)

Tudod egy normális ember szóba áll egy nem igényessel is,mert van benne tisztelet,azért mert az is egy ember:)

Lehet,hogy te azt hiszed magadról,hogy több vagy a legtöbb embernél és itt nem az ittasokra meg drogosokra gondolok,hanem egy átlag emberre.

Sehol sem vagy normális,ha nem tudsz megtisztelni egy embert aki nem kicsit alacsonyabban van a társadalmi ranglétrán mint te.

17/F

2018. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Bocs,azt írtad "nem állnék le vele" de a lényegen nem változtat.
2018. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Az igényesség nem társadalmi helyzetet, lenézést~nem lenézést jelent, de még nem is márkás ruhákat. Számomra annyit takar, hogy az illető nem büdös, haja-körme ápolt, tiszta ruhákban jár.

(nem az első vagyok, de szerintem ebben igaza van)

A többire válaszolva annyit, hogy ez egy tipikus általánosítás, még nem is lehet kérdesnek nevezni, mert ez még mindig nem igaz a többségre, csak a hangadó rétegre.

2018. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez mind szép és jó, no de kérdem én: ti fiúk nem unjátok már az általánosító elcsépelt kliséket amik legtöbbször csak a fejetekben létező elvárások?

Ilyen szempontból egy fontos kérdés az is (és engem komolyan erdekel), hogy hogy nem zsibbadt még el a tökötök annyira a fotelben ülés és a nyomorotok ellen felhalmozott végtelen mennyiségű nőkről szóló kegyetlen sztorik kitalálásában, hogy felálljatok és tegyetek is valamit egy párkapcsolatért??

Mondom egyszerűbben: Csinálni kéne valamit és nem csak folyamatosan sajnáltatni és a világ áldozatainak beállítani magatokat!

Mellesleg nem ártana ha nem szórnátok tele az oldalt a női nem kegyetlennek , szívtelennek és felszínesnek titulált adottságaival. (Azok a "magas elvárások" pedig csak a fejetekben léteznek. A normálisság nem egy hatalmas elvárás szerintem) :)

2018. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért van párkapcsolata az embernek, hogy "cserébe adjon valamit".
2018. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

sztem nem igaz nekem pl az h gazdag v legyen kocsija egyaltalan nem fontos

de muszaj jol kinezni ha ossze akarsz vkivel jonni

14l

2018. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát szép kis általánosítás, lehet rossz közegben mozogsz, a barátomnak köze sincs a pénzhez, főleg nem a családjának, autóm valószínűleg nekem lesz hamarabb, a párom eléggé pocakos, de hát amíg így ő jól érzi magát és nem megy az egészsége kárára engem nem zavar, ugyanúgy szeretem így is, és hát igényesség... Néha az, néha nem :D attól függ milyen kedve van. Mikor megismerkedtünk ő kezdeményezett. Utána is ő keresett meg. Kedves, humoros és nagy szíve van. Fontos hogy légy magabiztos! Azzal könnyen leveszed a lányokat a lábukról. Ha nem nézzel ki szuper jól akkor is az sugározzon belőled hogy te így is jól érzed magad, viseldagabiztosan a kinézeted. Meg esetleg menjél többféle társaságba, lehet rossz helyen keresel normális lányt. 19l
2018. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

Ilyenek a nők, ha nem vagy magas helyes kigyúrt nagyfarkú pasi akkor esélyed sincs náluk.

Az a poén, hogy én magas vagyok és bőven átlag feletti méretekkel rendelkezem (23 cm) és még így is selejt vagyok a nők szemében mert nem vagyok gazdag és helyes.

19/F

2018. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mire jatszak magukat azt ensem tudom. Izom: eloszor nezzen ki o is valahogy meg erjen mert az h van egy kis alak mindenki elmondhatja magarol. Penz: adjon neki az anyja vagy az apja ha penz kell neki akkor egy ri...c kocsi: eloszor erje fel a kesztyutartot 😄 ;)
2018. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!