Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Észrevettétek, hogy a magas...

Észrevettétek, hogy a magas nők nagyjából egyetlen elvárása a jelölt felé, hogy magas legyen?

Figyelt kérdés
Komolyan, mintha ugy lennének vele, hogyha egy pasi magas, akkor az már nagy valószinüséggel magával hozza, hogy magabiztos is, meg joképü, meg okos is. Ebből is látszik, hogy aki magasnak születik az eleve határozottabb.
2013. júl. 22. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pl a nő 190 cm a pasi 170 két fejjel magasabb a nő nah akor most döntsed el
2013. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Igen és?Akkor mi van?Ha valóban így van akkor legalább tudod,hogy lehet esélyed magas emberként.

Bár ez az egész hülyeség.Nekik is vannak igényeik

2013. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Persze! Ez nálam alap

171 cm vagyok (átlagos) az elvárásom hogy legyen min. 180 cm

már pedig azért ha felveszek egy magassarkút ne legyek magasabb mert szerintem az röhejesen néz ki. (és igen nekem számítanak a felszínes dolgok)

2013. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem. Van magas barátnőm, és sokkal nagyobbak az elvárásai mint bárkinek.

A magas lányoknak csak egy eolog, hogy magas legyen, van olyan is akinek más is sokat számít.

2013. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Az azért túlzás hogy egyetlen, de tény hogy azért egy magas nőnek nyilván jobban számít hogy a pasi is magas legyen mint pl. egy 160 cm magas lánynak ugyanis nála szinte az összes fiú magasabb ezért nyilván nem az lesz az első hogy a magasságot nézi. Én 180 cm vagyok és igen ha megtetszik egy fiú akkor az az első hogy kb. belövöm hogy magasabb-e nálam vagy minimum egy magas-e, de attól hogy magasabb még nem biztos hogy összejövök vele, de általában csak akkor kezdek ismerkedni vele komolyabban ha max. pár centivel alacsonyabb de azért jobb ha magas :)

17/L

2013. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

de ha adott pl egy ilyen ~175cm nő, akkor annál 90%, hogy csak annyi fog állni a "kit keresek" rovatban, hogy "magas".


Mert gondolom mivel ök csak a magas pasik közt keresgéltek mindig is, hamar rájöttek, hogy aki magas, az nagy valoszinüséggel magabiztos is. Mert az alacsonyabb pasik közt a magabiztosság nem ennyire tuti.

2013. júl. 22. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem igen.172 cm vagyok, a pasi legalább súrolja a 185 cm, ha lehet. Ez alacsony vagy akkora magas rác mellett eléggé csekély lesz az önbizalmam, valahogy nem érzem magam nőnek.

Nekem elve nem az eseteim az alacsony pasik, ha nem tetszik a magassága, akkor az arca sem fog, és semmi más. Pedig nekem a magasság, és az arc a legfontosabb először, első ránézésre. A testalkat, meg a stílus csak másodlagos.

Szóval lényeg, ha nem jön be a magassága, akkor az arca sem fog, és semmi mása. Ez nálam egyenlő azzal, mikor valaki magas, de az arca ronda.

2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ekkora baromságot, édes istenem. de várj, utánaolvasok gyorsan. igen, találtam is egy cikket valami tudományos izékkel foglalkozó oldalon. Aztmondja: "...ebből következik, hogy a magassággal egyenes arányban változik az agytörzsben elhelyezkedő magabiztosság mirigy mérete..."
2013. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nana! Nem kéne hogy kifigurázz. Elmondom miért. Mert ha magas vagy és férfi ráadásul, akkor eleve nagyobb méretü vagy a többi embernél, fizikailag fölényben érzed magad. Még egy vézna magas srác is jó helyzetben van, mert a végtagjai hosszúak és akármennyire izomtalan, mégis nagyokat tud ütni.Az ágyban meg nagyobbakat tud "lökni", mert eleve nagyobb amlpitudóval mozog. És hát a izékéje se 5 centi, ha ő maga 190 centi.


Aki meg alacsony, az ugy nő fel, hogy mindenütt félrelökik könnyen, nők lenézik, etcetc...

2013. júl. 22. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Akkor jól jegyezd meg, én 184cm vagyok és 86kg, és sose volt nőm, senkinek sem kellettem, és kilátásban sincs senki.


29F

2013. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!