Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ilyen félénk?...

Miért vagyok ilyen félénk? Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
A külső adottságaim nagyon messze vannak attól, hogy valaha is magától odajöjjön hozzám egy lány, én meg ha odamegyek, már nem bírok megszólalni, mert félek hogy vmi rosszat mondok. Hogyan küzdjem le ezt a félelmet?

2013. máj. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Hát úgy, hogy menny oda. Át kell törni a falat amit te magad emeltél, és azt csak te döntheted le, nemde? És ha rosszat mondasz? Röhögd ki magad, azokat a lányokat felejtsed el, és a következő kliensnél módosíts valamit a mondandódon.
2013. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem mondhatsz rosszat, ha nem kapásból úgy közeledsz egy lányhoz, hogy fel akarod szedni. Kezdj egy kis barátkozós ismerkedéssel, azzal a gondolattal, hogy ha nem lesz belőle semmi, az sem probléma, és akkor nem lesz tétje a dolognak, nincs miért idegeskedni. :)
2013. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha Debrecen környéki vagyok, írj rám privátban! Személyesn tudok segíteni neked.
2013. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus....jo hogy elvarnad amugy hogy a lanyok kezdemenyezzenek...........
2013. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is :) L
2013. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!