Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan fiúk akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk akik szeretnek olvasni, műveltek, de ettől még nem ilyen stréber szerencserakások?

Figyelt kérdés

Valahogy azt veszem észre, hogy sokkal több lány olvas mint fiú, ami azért rossz, mert én rengeteget olvasok, és nem tudnék olyannal lenni aki csak néz, hogy ,,Könyv? Az létezik még manapság?'' :D


Viszont azok a fiúk akik meg műveltebbek, nem ilyen hulla bunkó parasztok, azok meg általában azok a tipic stréber kockák, akik meg csak a sznob ,,okos vagyok és anyuci kedvence is'' stílusban tudnak hozzászólni a dolgokhoz.


Miért vált ennyire szélsőségessé a műveltség dolog? Úgyértem, ha valaki ,,normálisnak'' akar számítani a tinik között akkor kb titkolnia kell, hogy olvas, hogy művelt, aki meg nem titkolja az meg a másik véglet...

Vannak egyáltalán olyan fiúk akik normálisak nem úgy öltöznek és viselkednek mint egy óvodás, és szeretnek olvasni, műveltebbek?


Bocsánat az általánosításért, de ez a tapasztalatom, és nem csak nekem...


És nem, nem csak a top 10-es kigyúrt gazdag alfákat veszem észre, de szerintem nem bűn, ha az elmeroggyant zaklatós lúzerekkel nem szeretnék kezdeni, valahol a kettő között helyezkedik el az ízlésem.


16/L



2018. ápr. 11. 13:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

No offense, de az emberek nem néznek ki azért, mert olvasol, tapasztalat.

Viszont kíváncsi lennék milyen könyveket, mivel körülöttem sok lány olvas, de általában agyatlan szerelmeskönyveket (a helyes jóképű gazdag 25 centis farkú alfának megtetszik a szürke szűz, sok esetben molett csaj, és életük végéig boldogan élnek) vagy ilyen szürke ötven szintű könyveket (persze az igazi domináns szexre meg nem lehet őket rávenni). Se egy Gyűrűk ura, se egy 1984, sehol bármiféle kiemelkedő alkotás, ami mondanivalóval rendelkezik.

Yah, és attól még, mert valaki nem olvas, nem lesz semmivel sem kevesebb nálad.

18/F

2018. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20 inkább az alfák lesznek a főnökök sajna :D
2018. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Léteznek. Pont egy ilyen fiúba (férfibe) vagyok szerelmes.

Egyébként tényleg süt a szövegből az enyhe felsőbbrendűség-érzeted, és a "kockák" lenézése sem igazán szimpatikus. A legjobb szándékkal írom: egy icipicit vegyél vissza. 20/l

2018. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Vannak, de ahogy jól le is írtad; "Úgyértem, ha valaki ,,normálisnak'' akar számítani a tinik között akkor kb titkolnia kell, hogy olvas, hogy művelt, aki meg nem titkolja az meg a másik véglet". Emiatt ránézésből szinte lehetetlen megállapítani, de a hasonló gondolkodásmódú emberek legtöbbször másak. Én tudom, hogy nem vagyok és nem is akarok "normális" lenni. Ha valaki azt szeretné, hogy az legyek, megkérdezem tőle, hogy hogy fog bárki is megtalálni a többi között. Nem követem a divatot, azt veszem fel, ami nekem tetszik: póló pulóverral és egy egyszerű, nem szűk farmer. Az olvasásról annyit, hogy én nem szépirodalmat, hanem inkább szakirodalmat, vagy elméleti fizikáról szóló könyveket kedvelem, de ez nem zár ki semmit, a sci-fi mindíg érdekelt. Írtad, hogy több lány olvas, mint fiú. Ehhez képest csak egy emberről tudok (és nem is lány), aki aktívan olvas, de jó lenne, ha a többségből is ismernék valakit. Ha kérdésed van, írj bátran
2018. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én, bár nem a legkedvencebb dolgom a száz+ oldalas könyvek olvasása, de szerintem a többséghez képest elég művelt vagyok. És nem öltözök úgy mint a mai disz b*zik, és a másik véglet a stréberek. Hanem olyan átlag srác külsőm van. Legalább is ruházat terén, az meg, hogy milyen a pofázmányom arról nem is beszélek. Egy dolgot nem szeretek magamon az az arcom. Tehát e miatt én is kiestem azok közül akikre gondolsz. És ráadásul sportolok is és elég rég óta, tehát lehet, hogy ilyen stílusú srácra gondolsz. 19 vagyok am. :)
2018. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én abszolút ilyen vagyok. Írj privibe ha szeretnél ismerkedni ;)
2018. ápr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Odavagyok Tolkienért, nagyon szeretek olvasni, csak épp igen csak ocsmány vagyok.
2018. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok,de 23 vagyok így öreg már :D
2018. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 poppyheartgirl válasza:
Nahát úgy látszik nem csak én vagyok az egyedüli aki ezt kérdezi létezik még ilyen fiú? :) Látom hogy már 4 éves kérdés ez, hát én most is keressek ilyen valakit aki egy kicsit is ilyen mint ahogy a kérdő írta, az én körzetemben mindenki hülyének lát mert ilyent keressek, fiú még akik erre élnek sajnos mind olyan mint amilyen manapság már majdnem mindenki, néha úgy érzem hogy csak én magam vagyok olyan aki szeret olvasni,nem a divat szerint megy és sok minden még..
2022. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!