Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha elment az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elment az önbizalmam és megrondultam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok és még az általános meg a gimi első éveiben tapadtak rám a csajok, de most tavaly nyár óta minden megváltozott. Nagyon lebarnultam, szakallam is elkezdett nőni meg nagyon magas is lettem a kosarazás miatt (1.90M). Igazából szerintem nem ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy szőrös vagyok, meg elment az önbizalmam. Hiába borotválkozok 2 nap múlva ugyan az. Most erőt vennék magamon és nyáron újra felszedném az exem, de nem tudom hogyan... nincs önbizalmam. Mit tehetnék?


Arcszőrzetem kb. ilyen: [link]



2018. ápr. 24. 19:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
8.-ban meg a gimi első éveiben*
2018. ápr. 24. 19:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond.
2018. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Exet? Szerintem itt a gond.. Ha valami nem volt jo, most miert is lenne az?
2018. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na akkor elárulok valamit öcsi. 7.ben már full szőrös volt a mellkasom és hasam. 9.ben már a hátam is! Szakáll természetesen. Mégis tudod.. 2 barátnőm volt eddig. 1-1 évig mondhatni. Szerettek ezzel együtt. Mert nem ettől vagy férfi, hogy nyuszka vagy. Sokan néznek rám furcsán mert én aztán tényleg szőrös vagyok. De aki szeret az szeret. És ezt kell megbecsülni. Remélem elgondolkodsz ezen és így folytatod. 19/f
2018. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És folytatom. Az exet felejtsd el. Igaza van az előttem szólónak, ami nem volt jó többé sem lesz. Ha ő dobott ki, viseld alázattal. Még megbánja. De te már még férfiasabb leszel.
2018. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lebarnultam: ezzel mi lenne a baj? Nekem tetszik ha egy fiunak pl kreol bore van.

190 cm: ez se gaz, a lanyok tobbsege szereti, ha egy fiu magas.

Szorzet: es? Kezdesz ferfiasodni, nincs ezen semmi szegyelnivalo :)

2018. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valoban semmi gond nincs a szorzettel,barnasaggal,magassaggal!!!!

Szerintem csak dicseretre vagysz...😛

2018. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
komolyan nem. lassan 1.5 eve nem volt baratnom
2018. ápr. 25. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, (sot kotve hiszem) hog ezek miatt
2018. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
olyan cuki vagy 😊
2018. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!