Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy a lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a lányok a bunkóbb fiúkra buknak? 18/f

Figyelt kérdés
Sokszor látom azt hogy halál bunkó srácnak egy kedves és aranyos barátnője van. Én verseket írok kedves, jó fej vagyok, rondának se mondanak de senkinek nem ,,kellek"

2018. máj. 6. 01:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A lányok néha vagánynak gondolják a bunkó srácokat. Ennyi az egész. De nekem tettszene egy olyan fiú mint te! Komolyan én jobban szeretem azokat,akinek van egy cseppnyi inteligencia a fejükben🤗Csak ne lennék 5 évvel fiatalabb😂
2018. máj. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs..egyik csaj haverom mondta egyszer "szeretem hogy bunkó de velem máás:3" vagy valami ilyesmi..xd (bár a lánnyal is halál bunkó volt szal nem is értem..) de gondolom szeretnek ők futni a srác után xd (akinek nem inge ne vegye magáraaa)

/L

2018. máj. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

bunkóság gyakran társul önbizalommal ami a csajoknak kell, ha mellette bunkóság is van az nem zavarja őket, mint az önbizalom hiánya, amivel a művészek, művészkedő érzelmű emberek azért küzdenek mert ahelyett, hogy egyenesek lennének több kört mennek, csajok meg unják ezt ennyi


mindig van kivétel de ahhoz, hogy azt megtaláld baromi kevés az esélyed, szóval jobb ha el is felejted még mielőtt beleéled magad

2018. máj. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretnek dugni, mint a cipőfelsőrész készítés metafizikai alapjairól beszélgetni.
2018. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert hasonló a hasonlónak örül.

.

Mert ha úgy érzi, hogy csak másokkal bunkó, de vele nem, akkor reméli, távol tartja másokat ez a bunkóság a fiújától.

.

Mert te tartod jófejnek magadat, ám a lányok nem.

2018. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nő vagyok és hát a jó tulajdonságaik miatt. Szóval inkább azt érdemes megnézni, mik azok a tulajdonságok, amik bennük megvannak és a nem bunkó fiúkban nem.

Ezek annyira jó tulajdonságok, hogy még a bunkóság ellenére is érdemes ezeket az egyéneket bevállalni. Ez a "titok".

2018. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
A bunkó fiúknak ugye hatalmas önbizalmuk van és ez kell a lányoknak plusz szerintem még biztonságba érzik magukat melletük és ugye ott van az a bizonyos "másokkal bunkó velem nem😍"
2018. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták, a lányok azt szeretik, ha egy pasi határozott, van önbizalma.


Gyanítom, te még nem is próbáltál udvarolni.

2018. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Álljunk meg egy pillanatra! Attól még, hogy valaki határozott, nem feltétlenül bunkó. Ha egy ember bunkó attól még nem biztos, hogy van önbizalma, sőt... Ez a baj, hogy sokan összemosnak itt eltérő tulajdonságokat.

Amúgy kérdező szerintem nem a kedvességgel van a baj, de nem kell átesni a ló túloldalára. Gondolj bele, hogy ha valaki veled túlontúl kedves és nyájas, akkor nem -e tartod egy idő után tenyérbemászónak. Ha valaki paraszt és kizárólag ez fogja meg a lányt, akkor az őt minősíti, de általában összetettebb a dolog ennél.

2018. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

En nem ertek egyet az elottem szolokkal. Attol meg, ha valaki bunko, nem feltetlenul van onbizalma, sot, lehet epp azert viselkedik ugy emberekkel,hogy elterelje magarol a figyelmet ezen a teren (mert tudja, hogy o sem tokeletes/nincs egy csepp onbizalma se) Na, ha egy fiu ilyen, hogy csak ezert bunko, a baratnoje elott valoszinuleg megnyilik, igy a lany az igazi enjet lathatja.

Nekem nem igazan jon be, ha egy fiu bunko, sokkal jobban tetszik a te modszered, maradj ilyen;)

((Ekezetekert bocsanat,nem magyar a billentyuzetem))

15/l

2018. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!