Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy a lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a lányok a bunkóbb fiúkra buknak? 18/f

Figyelt kérdés
Sokszor látom azt hogy halál bunkó srácnak egy kedves és aranyos barátnője van. Én verseket írok kedves, jó fej vagyok, rondának se mondanak de senkinek nem ,,kellek"

2018. máj. 6. 01:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed szerintem is jogos, kb egy évvel ezelőtt nem bírtam elviselni az ilyen, másokkal bunkón viselkedő, nagyképű fiúkat. Aztán idén egy ilyen sráccal ismerkedtem meg, aki elsőre nem volt szimpi, meg azt mondta mindenki, hogy nagyképű és bunkó, de aztán velem teljesen más volt, nagyon figyelmes és kedves. És ez fogott meg, ezért nem érdekel már, hogy mások milyennek tartják vagy hogy viselkedik másokkal, amíg velem így :)

16/L

2018. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó és melyik az igazi énje? :D
2018. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem például voltak olyan fiú barátaim (CSaK BARáT), akiknek csak én ismertem a "belső érzékeny énjüket", és engem szerettek, de mindenki mással flegmák voltak és ez tetszett, mert olyan volt, mintha úgymond kiállna értem.


Meg alapjáraton nő létemre én se vagyok az a nagyon ártatlan kis virágszál:D Én sem szeretek érzelmeskedni túlságosan, inkább egy kemény páncél mögött húzom meg magam.


Meg lehet azt gondolják a lányok, hogy az ilyen fiúk jobban megtudják őket védeni, bár ez csak egy logikus elgondolás.


Nekem volt 3 barátom is, egyik se sorolható be jónak,se rossznak, mindkettő volt bennük.


De például most volt egy srác, aki folyton tajparaszt, de néha a parasztságával próbál kedveskedni:D De mindig leoltom a f.ba:D Az ilyeneket nem szeretem.:D

2018. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hát mert ilyenek a lányok XD . Mert azt hiszik hogy az milyen menő 😂 . Ugyanakkor azzal nincsnek tisztában ,hogy azok a halal bunkó sracok magasrol tesznek rájuk XD . (Nem egy ilyen ismerősöm van) . Konkrétan csak arrol beszelnek hogy hogy du**tak meg előző nap a barátnőjüket. Meg hogy csak arra jó egy baratnő... Meg azert az se mellékes hogy nem egy oylan haverom van aki ilyen. A lánnyal látszat kedves hogy lefeküdhessen vele rendszeresen

De ugyanakkor a hatamögött minenkinek kibeszeli meg elmeseli hogy milyen vele ledekudni. Na meg fűvel fával megcsalja XD . Aztán amikor megunja szakit vele és mindenkinek terjesztik hogy az az adott lány mekkore egy ku**va Vannak ilyen barataim. Engem nem zavar mivel eleg jó barátaim.És velem nem bunkók(mondjuk nem is mernének azok lenni mivel en nem türöm ha valaki "szövegel,, nekem) . Persze baratoknak elnézem néha de idegeneknek sose és egy idő után a barátoknal is betellik a pohár ha sokat bunkoznak meg szővegelnek... Tehat az a lány akinek bunkó barátja van necsodálkozzon ha egyszer előtte fogják összeverni a srácot Xd . És hiába hiszik azt hogy az ő barátjuk a legkeményebb ,mivel mindekinel erösebb. Én mindig kerülöm a balhékat de már nem egy ilyen nagyszájú gyereket tettem helyre amikor túlkapták. És volt amelyik elkezdett sírni pedig csak kicsit megráztam Xd . És a lanyok azt hiszik hogy egy ilyen mellett vannak biztonságban Xd . Föleg mivel a bunkó emberek általában azert bunkók mert kissebbségi kompleekszusuk van XD . Nekem nincs baránőm mivel én sose tudnak bunkólenni egy lánnyal .De mással se szoktam. De a lányok ezt nem szeretik. Vagy csak egyszerüen nem vagyok az esetük. De inkább egyedül maradok minthogy bunkó legyek. Az elveim nem engedik XD . Én nem tudok tâgyként kezelni egy lányt. Meg az egyszeri alkalmakra se vágyom. Egy tartós kapvsolatot szeretnék egy olyan lánnyal aki belsöre is szép és jól el lehet vele lenni. Csak ugye ez elég lehetrtlen

Legalabb is eddig nem sikerült Xd . Én képes lennék tűzbe menni a barátaimért meg persze a bárátnőmért is ha lenne. Dehát nincs és nem is tudom mikor lesz bámennyire is szeretném...

Elnézést a sok mellényomasért de elég fáradt vagyok meg telóról vagyok 😅 .

17/F

2018. máj. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!