Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem ilyen tulajdonságo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ilyen tulajdonságokkal barátnőt találni?

Figyelt kérdés

A rossz tulajdonságaim: a külsőm nem a legjobb. Eléggé nehezen megy az ismerkedés. Alacsony vagyok. Van rajtam pár plusz kg.


A jó tulajdonságaim: Ha jól megismerek valakit, akkor vele kedves, vicces vagyok. Intelligens vagyok. Szerintem az öltözködésemmel és a frizurámmal nincs semmi gond. Nem dohányzom, nem vagyok alkoholista.


Igazából már annyira vágyom arra, hogy legyen valakin, aki szeret és akit szerethetek, de eddig semmi sikerem nem volt.


19F


2018. máj. 7. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
2018. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján szimpatikusnak tűnsz. Nem hiszem, hogy bármi kivetni való lenne benned. A magasságod sem hátrány szerintem, mert rengeteg az alacsony lány.
2018. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azzal ne dicsekedj,hogy nem vagy alkoholista!

Meg csak fel se hozd ezt a temat lanyok elott...

Szornyu,mikor valaki,ezzel buszkelkedik!

2018. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-2.: Köszi :)

3.: Miért szörnyű? Én büszke vagyok rá és hasonló lányt szeretnék magam mellé, aki nem jár el minden nap inni.

2018. máj. 7. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert az egy rendes fiunal termeszetes,hogy nem iszik.

Folosleges hangoztatni.

2018. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: Mivel a fiúk nagy része iszik rendeseny ezért emeltem ki itt.
2018. máj. 7. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos rossz kornyezetben elhetsz vagy rossz a barati tarsasagod,ha te ezt latod.

Viszont kivanom,hogy rad talaljon a szerelem! :)

2018. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Rossz tulajdonság: Nehezen megy az ismerkedés, senki sem szeret egy olyan ember közelében lenni, aki csetlik botlik a társaságban.


Alacsony, ez nem feltétlen rossz tulajdonság

Plusz kiló: Ha úgy érzed van rajtad némi plusz, tehetnél ellene, nem másokért, magadért, de ha boldog vagy így, végül is mindegy. Sok lány van, aki ezt szereti.


Jó tulajdonságaid: Vicces ez szubjektív, sok emberrel találkoztam, aki őrülten viccesnek tartotta magát és eközben én halálra untam magam mellette.:D


A kedvesség nem hátrány, alapvető


Alkohol és a nem dohányzás az nem tartozik a jó tulajdonságok közé.

Nyilván te nem csinálod ezt, de attól még más szeretheti.


Több jó tulajdonságod nincs? Mert ezek nem igazán kiemelkedőek. Sőt a népesség 80%ra majdnem el is mondható:D

2018. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!