Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy kérdez-felelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kérdez-felelek beszélgetésből ki lehet e párkapcsolatot hozni?

Figyelt kérdés
17-17-es kategóriák vagyunk... a lány fiúk szempontjából nagyon zárkózott azaz ,mint a gleccser olyan... rengeteg tudunk egymásról... kérdésekből nehezen fogyok ki mint beszélgetés,de ritkán találkozunk ha igen is csak a véletlennek vagy a szorgosságomnak köszönhető...a lényeg az hogy nem akar találkozni szinte senkivel(fiúk terén)... sokan egy határozattlan bolondos embernek tartanak... ezért gondoltam arra hogy egy temperált formában ultimátumot hagyok neki érdemes lenne?

2018. máj. 13. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a "kémia" vagy a "szikra" ķöztetek (tetszetek egymásnak) akkor talán igen..
2018. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha nem érdeklődik utánad x nap után se, csak "vallatni" tudod, akkor felejtsd el. Nem akar megbántani azzal, hogy elmondja azt, hogy nem érdekled. Én is ebben a cipőben járok most, fölös ilyet erőltetni, rengeteg szingli lány van még a világon.
2018. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legyél vele öszinte, és kerdezz rá hogy egyaltalan erdekled e, mert ha nem akkor nem szeretnéd tovább zaklatni viszont te nagyon kedveled őt és nem szeretnél semmit sem eröltetni csak beszélgetni. Ha szeretne veled akkor pedig próbáld meg minél jobban és behatóbban megismerni a személyiségét. Ha már annyira nyitott lesz előtted meg te is előtte a neten utána konyebben fog igent mondani egy randira. De mondjuk először csak beszelgetni hívd el egy kavezoba ne ijeszd ilyen virágokkal vagy csokival az első alkalommal. Sok sikert!

(Egy néhai “gleccser”lány akivel 3honapot kellet azért küzdeni hogy végre találkozzon egy fiúval.)

2018. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengetek szingli lány van a világon,kérdés melyik az aki úgy érez irántad? :D :D
2018. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17 évesen már nem minden esetben hü.lye a csaj,

Ne zsákba macskázz, kérdezd meg, lenne a kedve elmenni veled valahova kettesben?

Fagyi vagy valami , séta bármi.

De ezt személyesen kérdezd meg tőle, és a kettesben! Minden féle képpen legyen ott.

Az is lehet hogy csak felénk.

Mikor elköszöntök, kérdezd meg tőle, holnap lenne e kedve valami hasonlóhoz ? Mert te jól érezted magad stb stb .

Vagy mond azt a csajnak, vagyis kérdezed meg tőle , hogy ha jól érezted magad, lenne esetleg kedved holnap is valamihez ? Vagy a hétvégén ?

Aztán majd látod. Ebből csak le jön a csajnak :)

Bár lehet csak felénk, amit megértek,akkor türelem kell hozzá.

ÈS ! FOGYJ KI A KÈRDÈSEKBŐL!

MESÉLJ VALAMIT, MÉG VALAMIT. AZTÁN LEHET A CSAJ IS MESÉL VALAMIT , amit végre nem harapó fogóval húztál ki belőle xd

Vagy mesélj valami vicceset xd

De ne azt , hogy

Múltkor álmosan nem becsípte a f@.szom a zipzár, 😂 , biztos te is jártál már így 😂

Ezt q.vá.ra ne mond xd mert egy f@s..znak fog hívni xd


Te..sti érintkezést inkább kerüld, ha tudja hogy sokat szeretnél vele lenni, meg él.vezed a társaságát majdcsak lesz valami, ha ne akkor valami gubanc van :)

Mikorra ide érsz , megkérdezheted , hogy nem jössz be neki, vagy valamit el cse..sztèl ?

Mert ha így áll a dolog, akkor nem teperek tovább vagy valami , legyél tö.kös BAZ---DME.G

2018. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy egy kicsit nagyobb betekintést nyerjetek köreimbe...

-lányka még szűz valszínűleg ez is közre játszhat dolgokban

-okosabb mint a többi buta liba a kormoba és azért nem tudok nagyon tovább haladni mások felé, mert nagyon sokban hasonlít a stillusunk (zene film). és végre valami olyan akivel össze tudnék fonódni

-90 % ban farkas életet éltem mert ami volt nagyon gyerekesnek minősült mint pár hamar ráuntam aztán utána már csak egy indokot kersetem h megszabaduljak tőlük és miután sikerült manpulálni akartak stb. amit nem igazán értek el...

-én manipulálás szempontjából mondhatni jó vagyok de hogy csak beszélgetünk messengeren nem tudom megmutatni milyen is vagyok (nem tudom ott befűzni) csak 4 szemközt

-ezért kérdeztem h érdemes-e ultimátumot hagyni aztán ha benne van a találka kapcsán akkkr kicsi az esély h nem jön össze

2018. máj. 13. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem,de a farkas élet nem 17 éves kortbam van,majd ha 30-40 éves szingli lennél akkor mondhatod hogy magányos farkas vagy.
2018. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó akkor legyen szingli élet eléggé nehéz ebből kilábalnia jó irányba :/
2018. máj. 13. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyeséget mondd az, aki a testi érintkezést kerüld-et javasolja. Mindenképpen mutasd meg neki, hogy nem barát akarsz lenni, tegyél utalásokat, ha valami hangos helyen vagytok, akkor fogd meg a vállát és úgy beszélj a fülébe, érezze, hogy másak a szándékaid.
2018. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!