Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Egyhuzamban, egymás után az ötödik lány csinálja meg azt velem, hogy beszélgetünk online fb, lebeszélünk egy találkozót és az UTOLSÓ pillanatban mindenféle ürüggyel, kifogással meg lemondja. Egy része meg még utána bennem akar bűntudatot kelteni, hogy ha nem tetszik menjek a fenébe, töröljem ki stb.

Persze ekkor már tudom, hogy alapból találkozni sem akart, mert aki akar, hát azzal találkozok és kész. De ezek nem..ezek hamis reményt keltenek az emberben. Úgy, hogy soha nem adtam nekik rá okot.

Nekem pl sose jutott eszembe azzal elvinni az időmet, hogy olyan embereknek írogassak, akiknek alapból nem tetszenek, de azért eljátszom velük napokig, aztán meg ha a beígért találka előtt órákkal, vagy percekkel lemondom.

Miért jó így szórakozni vagy mi az oka?



2018. máj. 15. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet valakinek tenyleg kozbejott valami.

De tenyleg sokan szoktak csinalni, hogy egy hamis uruggyel lemondjak. Viszont a lemondasnak is sok oka lehet - felenkek, tul korainak tartjak meg a talalkozot, nem erdeklodnek irantad, stb.

2018. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!!

Én se mondom hogy minden fiú egy tapló gyökér aki csak jatszadozni tud a lányokkal. És még sorolhatnám!

Sajnos olyan embereket fogtál ki akik vagy játszottak veled vagy kamu képük volt stb.. csomó oka lehet. Szóval ne keseredj el ha nem találsz egy “normális” lányt mert még rengeteg van :D

Nyisd ki a szemed. ennyit tudok mondani.

Ja és azt hozzátenném hogy nem minden lány ilyen. Ezek vagy kicsik voltak vagy hazudtak valamiben ezért magyarázkodnak.

2018. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindegyikkel találkoztam már egyszer élőben, így a kamu kilőve.

Akinek korai/félénk akkor értelemszerűen mondja azt, hogy NEM és kész. De itt nem hiszem, hogy erről lenne szó, egyik sem olyan...

2018. máj. 16. 00:05
 4/9 anonim válasza:
0%

en is csinaltam ilyet


az oka : nem erdekled elegge

miert nem mondja hogy nem erdekled? mert nem akar megserteni/bantani

2018. máj. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert a sok hülye csipa azt hiszi, ő annyira különleges és egyedi, hogy nyugodtan megjátszhatja magát, válogathat, játszadozhat. Aztán majd 30-40 körül ott állnak kétségbeesetten, leeresztett mellekkel, szétcigizve-szétpiálva-szétütve, kétségbeesetten, hogy valaki vegye már őket feleségül, mindegy, ki... ha szerencsések, meg tudják találni azt a balek lúzert, aki még a középiskolában reménytelenül beléjük volt zúgva, ha nem, akkor megindul a nyanyásodás.
2018. máj. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem akar megserteni/bantani"


ettol az ervelestol a falnak megyek akarhanyszor hallom. Pelda, nem mondta el a lany, hogy a hatam mogott massal lefekudt, ezert hetekig csinalta a fesztivalt, nekem kozben fogalmam sincs mit rontottam el - majd nagy nehezen kinyogi mi tortent, es miert nem ezzel kezdte? mert nem akart megbantani.


Ennel ocskabb kifogas a vilagon nincs arra, hogy miert nem lehet akkor es ott egyenesen beszelni. De igen, utana sokkal konnyebb kibujni a felelosseg, a kerdore vonas elol, majd tiltani a masikat "mert ez megint csak egy bunko volt". Van aki tudatosan, van aki anelkul ilyen, de mindig ok kerulnek ki gyoztesen es ovek az utolso szo, igy nem nehez hercegnoset jatszani.


Igen vannak kivetelek, de most nem roluk van szo.

2018. máj. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ötösnek sokban igaza van. Nyilván nem mindegyik, de egymást gerjeszti a sok flegma csaj, aki utána vihogva meséli el, hogy hogyan játszott a pasival. Közben vágyik egy igazi kapcsolatra, de nem meri mutatni, mert nagy hangon kell beszélni az összes hülye pasiról, hogy le ne maradjon a dumában. És mindig marad egy csomó halk szavú, értékes csajszi, akiket alig keres meg valaki, de nem játszmázik, hűséges és normális. Csak elnyomja őket a harsány plázalibák gágogása...
2018. máj. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, csak annyi különbséggel, hogy lány vagyok, és mindig a fiúknak jön közbe valami... Én is unom már. :(
2018. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali. Velem is megtörtént már hasonló. Egy lánnyal kezdtem el ismerkedni és még azon a héten ledumáltuk a találkozót szombatra. Már fel voltam öltözve, amikor valami apró ürüggyel lemondta. Én vissza se írtam neki, hanem elmentem sétálni, aktív se voltam pár óráig. Aztán este amikor hazaértem, megírtam neki, hogy ez az egy dobása volt, a következő ilyennél egy rossz szó nélkül ignorálom... A lányt, mintha kicserélték volna. Megkérdezte, hogy merre voltam. Én meg mondtam, hogy találkoztam helyette egy barátommal (Vikivel). Innentől kezdve folyton a lány írt... Rá egy hétre találkoztunk. Az már más sztori, hogy utána miért nem volt folytatás. :D

Ha okosnak kéne lennem, szerintem a lány nem tekintett az elején dominánsnak és azt hitte, hogy az egóját fogom simogatni egy darabig amíg rám nem ún.

Aztán pont ezen sikerült változtatnom amikor lemondta a randit. (Bárkinek közbejöhet valami fontos, szóval sosem szabad egyből leírni az illetőt, de ha azok után ő nem töri magát, hogy bepótoljátok, akkor valószínűleg nem is érdekled annyira).

19/F

2018. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!