Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt lányok? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt lányok? :D

Figyelt kérdés
egész sokat ismerkedem lányokkal, sok lánynak olyan fura dolgai vannak, mondhatni van egy kis defektjük ( és nem, nem vagyok szexista ), hogy ismerkedünk, bejövök nekik aztán olyanok miatt utasítanak vissza amikor még szinte lehetősége sem volt megismerni jobban, hogy nem szeret kapcsolatban lenni (!!!), fél találkozni és társai...könyörgöm valaki próbálja megértetni velem, hogy mi történik ilyenkor az agyukban :D rólam annyit, hogy nem mondom magam kimondottan jóképűnek, inkább stílusos vagyok (elegáns, és casual ötvözete), és igyekszem ápolt, sportos lenni. De mégis valahogy nagyrészt megfelelek a lányok mondott elvárásainak, de persze közel se vagyok tökéletes, és ilyen hülyeségek miatt nem találok senkit...:D 18/F

2016. febr. 7. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszélsz :D Lehet, hogy vonzod a fura lányokat :D 16/L
2016. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat passz :D lehet hogy a stilusod nem jon be nekik vagy mittomen :P en nem ilyen vagyok szal fogalmam sincs xD
2016. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gyanítom nem fogalmaztam érthetően. Tehát a lánnyal elkezdek ismerkedni, és be vallja vagy látom rajta hogy tetszem neki. Eddig okés de aztán meg valahogy mindig oda jutok el, hogy egyik azt mondja fél találkozni..de hogy miért azt nem tudom. a másik meg azt hogy nem szereti a kapcsolatokat ezért inkább hagyjuk. És ezeket nem tudom hova tenni, amikor tetszem nekik miért ez a vége. Jó persze nem itt várom a világmegváltó ötleteket de mivel én már nem tudok rá megoldást találni remélem talán valaki ad valami tippet. Amúgy meg normális srác vagyok, kissé rámenősen de udvariasan próbálok ismerkedni.
2016. febr. 7. 23:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen fórumokon ismerkedsz? Milyen korosztállyal?

Én az ilyen szövegekkel lekoptatni szoktam kedvesen a fiúkat miszerint nem akarok kapcsolatot meg hasonlók. Az hogy valaki tart a találkozótól fakadhat sok mindenből. A korából a távolságból a fórumtól ahol írogattok meg gondolom még ezer okból. De lehet ez is lekoptató szöveg.

20/l

2016. febr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
társaságból ismerem meg a lányokat. lekoptatásra én is gondoltam, de akkor meg elég nagy szégyen hogy ennyire nem tudnak őszinték lenni, hogy még azt is mutatják, hogy bejövök nekik. Ha meg nem lekoptatni akarnak akkor visszatérhetünk az elejére a kérdésemnek. Amúgy 17-18 évesek, és őszintén szólva nem is tudom miért írtam ide ki. Csak kissé kezdek elkeseredni, viszont a rinyálós típus nagyon nem vagyok ezért próbálok valami megoldást találni, hogy a lányok mit gondolnak. De úgy látom még ti sem nagyon tudjátok miért lehet :D
2016. febr. 8. 01:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kering rólad valami hír ami elriaszthatja őket mikor a fülükbe jut?

Ha ismerősi körről van szó ez is megeshet.

2016. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha kering is nem tudok rola. De a legtobb lany nem is ismeri egymast tehat nem nagyon tudnak kibeszélni, nem olyan vagyok hogy van egy társaság es az ott levo összes csajnal beprobalkozom. Eleg sok haverom van es igy mindig jon egy ketto leanyzo
2016. febr. 8. 10:38
 8/11 anonim válasza:
Nálam is pont ez van :D mintha én írtam volna :D de van, hogyha találkozok is velük, akkor jön utána az, hogy bizonytalan, nem tudja eldönteni hogy szerelmes-e vagy sem stb. :D de nem csak néhány, kb mindegyik akikkel eddig beszéltem :D
2016. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Valószínűleg megijednek, ne kérdezd mitől :D Ha tényleg normálisan ismerkedsz és nem 'paraszt' módon, akkor talán nem tudnak mit kezdeni ezzel, hogy jé, itt van valaki, aki esetleg normális! Nem biztos, hogy tudatosan utasítanak el, egyszerűen ezt érzik, könnyebb visszavonulni, mint kitörni a kényelmes kis helyzetükből, szerintem. De ugyanígy benne lehet sajnos a csalódástól való túlzott félelem.

27/L

2016. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit, kedves utolsó! Manapság tényleg nem divat az udvarlás, és a normális közeledés..de hát, az ő dolguk én ezzel nem tudok mit kezdeni, lelkizni meg végképp nem fogok ezen. A csalódásra kitérve, mindennek meg van a negatív oldala, de akkor senki ne legyen kapcsolatban mert "jajj mivan ha csalódok"...?! :D Mindenesetre köszönöm mindenkinek a válaszokat, bízom benne, hogy ez csak véletlen esetek sokasága volt.
2016. febr. 9. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!