Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már voltatok friendzone-ban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már voltatok friendzone-ban, mit tennétek?

Figyelt kérdés
I guess annyira nem is tini parkapcsolat, lassan mindketten 20 evesek leszunk. Joban voltunk, imadtam vele beszelgetni, o viszont maskepp probalt kozeledni, ami fura volt, foleg, hogy meg nem volt rendes kapcsolatom sosem, de neki sem. Es a friendzoneba helyeztem kinda. Ennek mar jooo hosszu ideje. Neha-neha beszeltunk azota es nem volt kinos, de attol meg mas az egesz. De az utobbi idokben eltavolodtam a barataimtol bizonyos okok miatt, es az o kozelsegere vagyom. Mint barat. Tudom, hogy neki barmit elmondhattam, es megertene, vica versa. Hasonlo a csaladi helyzetunk is. Viszont lehet, azota van baratnoje, de ebben nem vagyok biztos. Szerintetek felreertene ha rairnek? Nem akarnam elrontani, ha van valami. De konkretan rakerdezni meg annal is furabb lenne, mert az is felreertheto... ti mit tennetek?
2018. máj. 20. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem azért "kívántad" most meg a társaságát, mert azóta van valakije? Biztos csak barátként gondolsz rá, illetve biztos csak barátként akarsz közeledni hozzá?

Ha belegondolom magam a helyzetébe, és te pont rám írnál miközben alakulóban van egy kapcsolatom, akkor teljesen megzavarodnék. Nem tudnám mit szeretnél, és lehet lefékeznék a kialakuló kapcsolatomban, és mindent elszúrnék.


Szerintem nyomozd ki, hogy van-e valakije vagy hogy tetszik-e neki valaki. Ha igen, akkor lehet várnék még egy keveset, és csak utána keresném a tarsaságát miután megtudtam mi is a story.

2018. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem azert. Es nem csak most “kivantam” meg a tarsasagat, csak most ertem el egy olyan melypontot, amikor rajottem, hogy talan a legjobb barataim nem is valodi barataim. Csak barati tarsasagra vagyom, es o jut eszembe amikor igazi bizalomra vagy jo nevetesekre gondolok. Probaltam kideriteni, csak eeegyaltalan nem aktiv social median.

De igazad van, nem akarom osszezavarni, inkabb hagyom.

2018. máj. 21. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

I guess ha te raktad a friendzone-ba, akkor talán nem kéne meglepődni.


Roppant egyszerű a dolog. A most következő válasz se nem trollkodás, se nem poén, hanem egy tapasztalt férfi válasza, aki túlvan már a tinédzserkori hülyéskedéseken. Felöltözöl csinire, ahogyan szeretnéd, ha látna, magabiztosan odamész hozzá (személyesen), és megkérdezed, ki az a lány, akivel láttad. Nem alázatosan érdeklődve, hanem mint alfanőstény, akinek joga van kérdezni, mit csinál az érdekkörébe tartozó hím. Megmondom előre, hogy nem azt fogja mondani, hogy a barátnője. Akkor szépen megfogod, félrehúzod, és tetszés szerinti szexuális tevékenységgel jelzed, hogy igényt tartasz rá.


Hagyjuk azt a marhaságot, hogy "barátként". Nincs fiú-lány barátság. Ellenkező neműek közötti bizalmas kapcsolat mindig szexhez vezet, kivéve ha a csávó meleg. Tessék szépen és őszintén felszedni a srácot, és nem variálni összevissza, hogy most akkor csak barát vagy micsoda. A férfiak a stabil és őszinte dolgokat szeretik.

2018. máj. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj rá , és nem baj ha nem csak barátság lesz a dologból :)

Hajrá! :)

2018. máj. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem hangzik túl korrektnek, de felnőtt embereknek szerintem kéne olyan érzelmi szinten lenniük, hogy eltudják dönteni 1, kivel akarnak beszélni; 2, kivel szeretnének kapcsolatban lenni


Nyilván a megcsalást gerinctelenségnek tartom én is, de attól mert van barátnője, lehet találkozni más nőkkel, ezzel mit lehetne elrontani? Ha pedig kialakul valami a két fél között, annak oka van, és természetesen szigorúan az előző kapcsolat lezárásával meglehet nézni az a kapcsolat hogy alakulna.


Bár azt mondtad barátként gondolnál rá, de azért valami más is erősen érződik. Mindenesetre ha tényleg baráti kapcsolat lenne csak, akkor meg főleg semmi ok nincs a félelemre.

2018. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!