Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mit gondoltok, nehéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok, nehéz találni rendes lányt a mai világban?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért az? Mi számít nektek normális lánynak? 17/l

2018. máj. 21. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem nehéz.

A "rendes" szó elég széles skálát tartalmaz. Inkább nekem megfelelőt nehéz találni.

2018. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
milyen a neked megfelelő?
2018. máj. 21. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem a rendessel van a jó, hanem azzal, hogy összeilljünk. Nehéz manapság olyan embert találni, akivel jól érezzük magunkat. Kevés az ember szabadideje, nehéz jól megismerni a másikat. Arról nem is beszélve, hogy az ember mire találna valakit, már annyiszor elküldik a fenébe, hogy semmi kedve az egészhez. Ezért inkább a legtöbb ember nem foglalkozik a másikkal és ezért van egyre több egyedül élő manapság. A rendest meg nehéz definiálni, mert mindenki rendesnek tartja magát, de igazából mi számít annak? 22/F
2018. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2: Ha gondolod írj és leírom.
2018. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen. Legalábbis nekem jelenleg nehéz.


Bár nekem sem a "rendes lányok" megtalálásával van a baj, hanem azzal, hogy megfelelő legyen, összeillő legyen velem.

2018. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Számomra a rendes lány azt jelenti hogy nem ribi, hűséges típus és nem egy irányú a kapcsolat mivel ő is akar foglalkozni a másikkal

az ilyen lányok tényleg ritkák, néhány lány azt se tudja kit szopjon már le kínjában, párja mellett is rendszeresen félre, adni egyik se akar csak kapni...


de emellett ugye fontos az összhang is

2018. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 I noor Y ***** válasza:
88%

Szerintem egyáltalán nem nehéz.

Véleményem szerint rengeteg rendes lány van, csak rájuk kell figyelni és nem a feltünési viszketegséges ribikre ( akik egyébként szerintem kisebbségben vannak).


A szóban forgó rendes lányoknak a stílusa , az ízlése, a tulajdonságai természetesen nem egyformák, viszont számomra majdnem elképzelhetetlen az ,hogyha valaki keres, akkor nem talál.

;)

18/F

2018. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

#InoorYahaverom

Ez például senkinek nem jönne be

2018. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendes és normális minden második, nem nehéz találni, de nem ennyiben merülnek ki a vágyaim, megfelelőből nincs egy sem.
2018. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem nehéz találni,csak nehéz észrevenni,mer míg a a feltünősködő ribik mindenhol szem elött vannak,a normálisak már megválogatják mikor-hol-kinek produkálják magukat.Olyat viszont nehéz találni akivel kölcsönös vonzalom van és a személyiségeink is összeillenek.Összességében nehéz oárt találni,de rendes lànyt abszolút nem nehéz találni,max friendzone...

18/f

2018. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!