Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van fiú és lány között barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna egy fiút akivel tudok beszélgetni, mint barát de nem találtam. Ez nem párkeresési kérdés, hanem szeretnék egy fiú barátot. Valaki esetleg van így ellenkező nemű?

2018. máj. 24. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, de nagyon ritka. Azért van már csak néhány fiú haverom (és velük sem nagyon beszélek napi szinten), mert a vége majdnem mindnek ugyan az lett. Elkezdtek érzelmeket táplálni felém. (1-nél én éreztem többet).
2018. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2018. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem Van. Nekem több, mint másfél éve van és egyikünk sem érzett többet. Barátnője is van nekem meg barátom, de volt olyan ez idő alatt, hogy egyikünknek sem volt senkije. Nem tudnék rá a páromként tekinteni nem jön be, ahogy én sem neki. De ez ritka, mert nekem ő az első többi tönkrement érzelmek miatt🙃.
2018. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, de nincs..
2018. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szeretnék még egy lány barátot,nem hinném hogy itt találom meg,mert legjobb haverom és az egyetlen lány barátom is hosszu egymás mellett élés után haverkodott össze velem.De szívesen beszélgetnék

15/F

2018. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy mondás szerint: Van, úgy hívják, hogy szex :) :)


De komolyan válaszolva is van. Nekem is vannak barátnőim baráti alapon!

2018. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!