Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok: Milyen jelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok: Milyen jelek utalnak arra, hogy a lány szerelmes belém, illetőleg bejövők neki?

Figyelt kérdés

Természetesen Szégyenlős és félénk lányról van szó. Milyen jele van?


Köszi



2018. máj. 26. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha próbál veled szemkontaktust létesítrni, mosolyog ha meglát, próbál közeledni hozzád. De persze minden attól függ ,hogy milyen viszonyban vagy az adott leányzóval.
2018. máj. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. Általában, ha tetszik egy fiú figyelem őt, keresem a szemkontaktust, ha több emberrel elmegy mellettem, mindig úgy köszönök, hogy az ő szemébe nézek. Nevetek minden viccén, még akaratlanul is, próbálok a közelében lenni. Ha ott van a közelben, de én mással beszélgetek, akkor is úgy állok, hogy rálássak, ha esetleg rámnéz, tudjam.:)
2018. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ő egyáltalán nem néz rám.
2018. máj. 26. 13:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy nem mer rámnézni.
2018. máj. 26. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki keresi a szemkontaktust,főleg ha félénk. Én is úgy figyelem a másikat,hogy ne lássa. Ha melettem megy el csak a szemem sarkából figyelem. Ha beszélő viszonyban vagytok akkor mikor beszéltek elpirul vagy zavarban van. Ha pont összenéztek elkapja gyorsan a fejét. Nevet a vicceiden.
2018. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megzavarodik a közeledben, vagy végtelenül boldognak tűnik. Nem tudja levakarni a mosolyt az arcáról ha vele vagy.

Vagy esetleg még ha pirulva elmenekül. Vagy ha butaságot mond a közeledben utánna tiszta depressziós. Csendben folyton a társaságod keresi.

2018. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!