Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagy csak barátkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban [egy osztályban vagyunk] Hogy is kezdjem...

Amióta a suliban vagyok azóta ismerem azt a lányt... Sokszor látom, de még 1-szer se beszéltünk és aztán kint a srácokkal beszélgetünk és ő mindig szemez velem.Amikor szomorú vagyis sír én mindig oda megyek hozzá és letörlöm a könnyét és halkan a fülébe súgom azt,hogy "Én mindig melletted leszek" És rám mosolyog... De ő semmit sem szól.. És amikor sétálok akkor mindig hozzám jön és kuncog. Tudom egy kicsit cikinek hangzik de szeret vagy barátkozni akar és nem mer hozzám szólni?



16/F



2018. ápr. 23. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a kerdes h te mit akarsz! Nem az h o mit akar! Ha te nem akarsz tolle semmit akkor úgysem fog érdekelni ha barátkozni akar, ha meg erdekel a lany akkor kezdeményezze fele es lesz ami lesz
2018. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz! Legfeljebb nem lesz belőle semmi, bár ebből nagyon úgy néz ki hogy benne lenne a dologban.
2018. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!