Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt jártam 2 hónapot a suli legszebb lányával (sokak szerint az), azóta semmi. Sportos vagyok, kosarazok és focizok, közepes tanuló vagyok, de szerintem csúnya vagyok... Egy lánnyal majdnem összejöttem még október körül de nem lett belőle semmi. egy népszerű lány szerint jól nézek ki, be is jelölt facebookon 1 hónapja de abból sem lesz semmi szerintem mert csúnya vagyok. miért nincs önbizalmam?

2018. máj. 28. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges...
2018. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből mégis honnan tudjam, tudjuk?

Millió, és még egy oka lehet.

2018. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Onbizalom a sikerelmenyekbol lesz, meglehet jatszani de altalaban nem sikerul.
2018. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is megjatszom az onbizalmat!

Ezzel akkor van gond,mikor kiderul,hogy nincs is...

2018. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pl. nem merek egy lányra ráírni.
2018. máj. 28. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem sincs önbizalmam.Beszélgetni se merek olyan fiúval aki tetszik,nehogy rosszat mondjak.
2018. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az igazság az, hogy az ember lusta. Lusta, hogy önbizalma legyen, inkább nyavalyog és értetlenkedik, miközben saját maga is tudja, hogy egyedül rajta áll az egész.


Magad miatt nincs önbizalmad. Egyet tehetsz csak.


Fejleszted magad, eddzél, tanulj, sportolj.


Nem vagy elégedett magaddal. Hát tegyél érte, hogy az legyél.

2018. máj. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!