Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire szeretitek az ha rátok ír egy olyan fiú akit csak látásból suliból buszról stb. ismeritek? És még soha nem beszéltetek egymással.

Figyelt kérdés
Privátban leírom gondom!!!
2018. máj. 29. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én most fiúként írok úgy, hogy elég sok ilyet csináltam már... Egészen addig amíg... Egyszer a buszmegállóban kezdtem el beszélgetni egy lánnyal. Aranyos volt és okos is, úgy az összkép is rendben volt, de nem fogott meg annyira. Jött a busza, elköszöntünk és ennyi lett volna. De rá két nappal éppen készültem aludni hajnali fél egykor, amikor csipogott a telefonom és kiírja, hogy a lány bejelölt.

“Azta rohadt...” gondoltam magamban...

Tegyük félre azt, hogy ez 00.30-kor volt. De a lány valószínüleg egy csomó időt töltött azzal, hogy megtaláljon. (A nevemet sem mondtam el neki). És ez azért elég ijesztő!

Na most, fordítva, aki akár én is lehetnék... Egy ember bejelöl téged és valószínüleg elkezd érdeklődni irántad. Miért pont te? Hogyan talált meg? Mit akar? És lehet, hogy az illető nagyon jófej és vonzó is, de határozottan taszító a helyzet. A helyedben persze én is írnék az illetőnek, de inkább próbáld meg személyesen elintézni. Amugy is jobb benyomást keltesz vele. :D

2018. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ird a gondod privatban, hatga tudok segiteni
2018. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld jelzés!😉
2018. máj. 29. 22:24
 4/10 A kérdező kommentje:
És természetesen fúk válaszát is várom!
2018. máj. 29. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Helyből el szoktam küldeni őket a francba.
2018. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én akárki is legyen, orulok neki :D max ha nem szimpi nem tart sokaig a beszelgetes de ennyi
2018. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gondom vele irj privatban mi a helyzeted
2018. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiszemeltemnek örülnék 😂
2018. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először nagyon furcsán néznék a telefonra, utána megkérdezném hogy mit szeretne. Valami csak kisülne belőle
2018. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura lenne elsőnek de ha szimpi biztos visszaírnék és örülnék neki
2018. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!