Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Miért van az ,hogy 17 éves leszek de még nem volt barátom és még soha nem is csókolóztam😞 pedig kedves vagyok mindenkivel,sokat mosolygok,mindig segítek másoknak stb... De még érdeklődést se mutatnak felém a fiúk. Pedig sokan mondják,hogy milyen szép meg aranyos vagyok. Mit kéne tennem,hogy elég jó legyek valakinek? Úgyérzem semmi esély nincs rá,hogy végre boldog legyek.

2018. jún. 1. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 17 leszel. Ne azt nézd hogy a barátnőid hány srácon vannak már túl. Inkább várj, majd jön az. Amúgyis jobb így mint egy rossz kapcsolatban hidd el!
2018. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 igazad van😊 de annyira vágyok rá,hogy valakit szerethessek és hogy valaki szeressen.
2018. jún. 1. 22:51
 3/23 Tóth Renátó ***** válasza:
88%
A mai fiúk közül akik nem bunkók,azok f*snak.Próbálkozz be az osztály vagy az ismerőseid között a tipikus szürke egérnél.Hidd el,magamról tudom,mert ilyen vagyok,sose fog átverni,sőt lehet,hogy tetszel is neki,csak nem meri bevallani és elhívni valahova.Hidd el,hogy bunkó nem lesz és úgy fog szeretni és tisztelni,ahogyan csak tud,de nézd el neki a hibákat.
2018. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj,hogy én nem merek kezdeményezni. Félek a csalódástól
2018. jún. 1. 22:54
 5/23 Tóth Renátó ***** válasza:
100%
Nyugi a ,,visszahúzódó" srácok nem fognak húzni,utána lekoptatni,hanem a szemedbe mondják azonnal,hogy nem jössz be neki,ami talán a legenyhébb ,,csalódás".
2018. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Merj kezdeményezni. Amúgy ez a "mondjék, hogy szép vagyok" nem sokat jelent, lehet, csak udvariasságból teszik :(
2018. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Tóth Renátó ***** válasza:
tényleg nyugodtan kezdeményezz,inkább,minthogy megbánd,hogy meg se próbáltad.Ha most nem lenne lány aki tetszik,dobnék egy e-mail címet priviben.
2018. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem is tartom magamat szépnek...elég fura az arcom meg úgy minden. De volt olyan,hogy egy biztosítós nő volt nálunk és még az is megdícsért,hogy milyen szép vagyok. Csak az a baj,hogy én ebbe nem tudok hinni. Semmi szépet nem látok magamba
2018. jún. 1. 23:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk privátban, nem nyomulni akarok. Valamilyen szinten hasonló helyzetben vagyok. 16/f
2018. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Tóth Renátó ***** válasza:
Mondom,hogy biztos akinek tetszel,az nem mer kezdeményezni.
2018. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!