Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak egy barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak egy barátot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egyszerűen nem tudok ismerkedni. Duci vagyok,magas,sokan azt mondják szép arcom van. Szoktam járni kocsmába ott meg is ismerkedtem valakivel de az nem volt nevezhető kapcsolatnak. Hol és hogyan ismerkedjek meg normális fiukkal?sehogy se megy ki alakítani egy normális jó kapcsolatot. Kérlek segítsetek!

2018. jún. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kocsmába járj 16 évesen.
2018. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nyugodtan járj kocsmába, nincs ebben semmi szégyen. Persze nem kell minden pénteken a sárga földig leinni magad. De aki elítéli ezt, az egy besavanyodott fogalmatlan alak.


Hol és hogyan ismerkedj? Hát könyörgöm, a világ tele van fiúkkal. Ha téged nem szólítanak le, akkor szólíts le te másokat. Regisztrálhatsz tinderre, netes társkeresőkre, stb.

2018. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam leinni magam...és társkeresőre nem merek valamiért regisztrálni!
2018. jún. 3. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi szerinted hogyan változtassunk azon, hogy te nem mersz regisztálni egy társkeresőre?
2018. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek regisztráljon társkeresőre? Amúgy is, ha jól tudom a legtöbb ilyennél az elsó korhatár 18 év, és a legtöbben alkalmi kapcsolatokat keresnek ott. Én is 16 vagyok, én is magányos vagyok, de phaszki...szerintem ennek van más módja is ilyen fiatalon. A társkeresők hemzsegnek a beteg alakoktól, sose tudhatod kivel beszélsz. Egy felnőtt ember ezt jobban a helyén tudja kezelni, mint egy tini. Ha kétségbeesetten keresed a szerelmet, úgyse találod meg. Az majd rádtalál magától, amikor nem is számítasz rá.
2018. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek regisztráljon társkeresőre? Hát azért, mert társat (barátot) keres b+ :D


Várhattok a sült galambra, ami lányként talán el is fog jönni előbb-utóbb, de nincs abban semmi szégyen, ha esetleg ti szólítotok le egy fiút, kezdeményeztek ismerkedést.

2018. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!