Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyünk szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyünk szerelmesek sajátmagunkba?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 22:23
1 2
 1/11 October15 ***** válasza:
87%
Gollam te vagy az? XD
2018. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Wat?
2018. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. :D
2018. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, felejtsd el. Én egyszer belezúgtam magamba, de megcsalt saját magammal. Azóta sem tudom kiheverni.
2018. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem könnyen ment. Belenéztem a tükörbe, és új értelmet nyert a "szerelem elsőlátásra" :3
2018. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy komplex folyamat, és kissé nehézkes megszerezni a hozzávalókat. Először is piócákkal leszívatod a véred egy részét, amiből naponta háromszor egy kortyod innod kell, pár cseppet a hajadra kenni valamint húzni két csíkot vele az arcodra reggelente és üvölteni a tükörképednek egy speciális nyelven: "Wahakiki szerimeri önmagici". Az a legjobb, ha a csendórában csinálod, mert akkor közvetlenül is figyelheted a hatásokat, mert amikor felmérgelődik a szomszéd és lejön a seprűvel elverni, akkor nem lesz bűntudatod és egyre kevésbé lesz bűntudatod, valamint a szerelem mellékhatásai miatt nem is fogod érezni, hogy kék-zöldre vernek. Mindenképp fontos, hogy addig ordibálj, amíg átjön a szomszéd, hogy lásd a változást.
2018. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha van benned egoizmus, nem nehéz, én például klónoznám magam és minden nap hatalmasat orgiáznánk. Nincs olyan lány aki annyira tökéletes lenne hozzám, mint én magam.

De én saját magammal nyitott kapcsolatban élek.

2018. jún. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lenne elég csak elfogadni magad?
2018. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
6. Ez irtora gagyi volt!
2018. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nos, sajnos ismerek néhány ilyen nárcisztikus személyiséget, azt ugyan nem tudom, hogy nekik ez hogyan sikerült, de azt viszont igen, hogy általában őket (emiatt) meg mások nem szeretik.

(Valószínűleg azért, mert az ilyen ember egójával még egy utcában sem igazán lehet elférni, nemhogy egy helyiségben.)

2018. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!