Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan talaljak magamnak lanyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talaljak magamnak lanyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Par honap mulva betoltom a 17-et. 12 eves korom ota erdeklodom lanyok utan. Jobban, mint fiuk utan. Nem teregettem ki eddig "orszag-vilag" ele, hogy biszexualis vagyok, a lanyok is tetszenek. Sot.. Meg jobban is, mint a fiuk. Lany baratnore vagyom mar regota. Viszont mar ket kapcsolatom volt, mindketto 1 evig tartott, fiukkal. De mar a masodiknal ereztem, ami mar komolyabb kapcsolat volt, hogy en egy lany baratnore vagyom. Csak sajnos nem talalkoztam eddig egy olyan lannyal sem, aki hozzam hasonlo lenne. Nyilvan igy, hogy nem tudjak rolam, lehet aki ilyen, mint en, csak ezert nem mer probalkozni.. Es en sem merek senkinel, mert nem tudom rola, hogy milyen.:( az elmult hetekben, honapokban elkezdtem "ismerkedni", beszelgetni lanyokkal. De eleg eretlenek, valaki mar egybol a szexualis reszbe vag bele. En egy normalis lanyt szeretnek, aki fokozatosan haladna. Ismerkedes.. Aztan vagy kialakulna valami, vagy nem. Eleg koran ero tipus vagyok, a felfogasom se gyerekes. Nem kalandot szeretnek, csak egy rendes lanyt. Mi tevo legyek? Csak fiuk probalkoznak nalam. Szorakozohelyekre nem igazan jarok. Gimiben, ahova jarok tudtommal nincs egy leszbikus vagy biszexualis lany sem.

2018. jún. 11. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Bocsi, te most lány vagy fiú vagy? Nem igazán jött le, a válasz adáshoz, meg tudni kéne. :/
2018. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
1es, itt csak te vagy a beteg egyedül..remélem már kezelteted magad.
2018. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
16 (augusztusban 17) éves LÁNY vagyok.:)
2018. jún. 11. 17:58
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Menj fel társkereső oldalra és természetesen azt jelöld be akkor, hogy lányt keresel, képpel, illetve több képpel, rakjál fel olyat is amin az alakod is látszik, ne csak 'igazolványképet' (mármint, hogy csak a fejed látszódjon) és rövid leírással.
2018. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Eddig osszesen 2-3 embernek mondtam el, akik tenyleg nagyon fontosak szamomra, baratok. Masnak nem. Es nem is szeretnem addig, amig esetleg nem adodik ugy, hogy lesz baratnom. Igazad van, koszonom szepen.:)
2018. jún. 11. 20:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit! Szurkolok neked, hogy minden jol alakuljon! :)
2018. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Én is ezzel a gonddal küzdök egy ideje, senki nincs a láthatáron és tanácstalan vagyok, mintha én tettem volna fel ezt a kérdést.

Akikkel eddig próbálkoztam, igen, rögtön a szexualitás.

Vagy túl idősek voltak, vagy érdektelenek, vagy inkább csak egy éjszakára akartak. Úgyhiszem, egyszer biztosan mindketten megtaláljuk a hozzánk valókat, de jelenleg pl nekem lehetetlennek tűnik.

17/L

2018. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Én is biszex vagyok, zalaegerszegi, és több ismerősöm is az. Ha érdekel a dolog, jelezd :)
2018. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De jo hír. Végre😄. Jó lenne beszélgetni:)
2018. jún. 25. 17:42
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 olyan aranyos meg jószándékú vagy qwq

(13/L/B)

2018. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!