Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen könnyebb barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen könnyebb barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Elég visszahuzódó srác vagyok és "nem merek kezdeményezni". (Tudom ha nem is teszem, akkor sose lesz). De a kérdés arra irányulna, higy az ember felszabadultabb/nyitottabb lesz egyetemen?


A fő problémám igazából az, hogy nem tudom, hogyan kénw kwzdeményezni, miről kellenne beszélgwtni a lányokkal úgy, hogy nw untassam vagy hozzam túl kellemetlen helyzwtbe. Alapvwtően persze ő is ember ugyanabból a korosztályból teház hasonló hatások érnek minkwt de az ellwntétes nem miatt eltérő a fiúk és a lányok érdeklődése. Nem akarok túlságosan nyomulni viszont egyértelművé akarom tenni, hogy nem csak barátságot akarok.


Mi a vélwményetek/tapasztalatotok?

Kollégiumba tervezek menni, ezzel is "rákényszerítve" magam egy kicsit a nyitottabb életmódra.


(Eddig 1 lánynál próbálkoztam, de ő visszautasított, ha ez számít)


2018. jún. 13. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nwm ha nem leszel nyitott ugyan ugy nem lesz esélyed


Max meg kapsz egy két lány egy éjszakára de ennyi

2018. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt értem pont azt mondom higy AZ akarok lenni (emiatt van részben a koli is)
2018. jún. 13. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!