Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogadjam el, hogy nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el, hogy nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés

Abszolút nem értek a csajozashoz.Szoktak nezni lanyok villamoson buszon stb,de nem merek odamenni.Vagyis oda merek,de azt se tudom mit kene mondani.Meg buliba se megy:D (tudom b*sz*tt gaz) Általában a társaság közepe vagyok,jo humorom van (szerintem persze,meg a haverok/barátok szerint is) próbálok mindig úgy öltözködni,hogy kitűnjek a tömegből (ami sikerül is) frizuram illik a fejformamhoz,kellőképpen helyesnek tartom magam,stb.. De meg igy se megy.Sot,meg buliba se csokoloztam egy lánnyal se.(de persze a haveroknak osszejon)

Eddig egy Baratnom volt,de persze nem en szedtem fel:’D

Jelenleg 2 lánnyal beszélek,de nem en irtam rájuk..


Fogadjam el a tényt,hogy nem tudok csajozni?

17/F


2018. jún. 17. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha rádírnak a csajok, az pont elég, nem? Tedd ki magad a piacra, aztán majd elkelsz! :)
2018. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Igen

Tutti nyerő leszel a párodnál hogy nemb is tudsz félrelépni:)

Nálunk,én szedtem fel párom." alapból mulya'.13éve,boldog ,stabil a párkapcsolatunk.

35 éves nő vagyok

2018. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha radirnak akkor mi a kerdes? Orulj neki, hogy nem neked kell.
2018. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!