Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A molettek miert nem találják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timitusjakcsaktimi kérdése:

A molettek miert nem találják meg a párjukat?

Figyelt kérdés
Úgy értem állandóan a molett alkatú embereket kritizálják és sose találják meg a párjukat miért ilyen a világ. Molett leszbikusról még senki sem hallott?

2018. jún. 18. 10:25
1 2
 11/13 anonim válasza:

nekem eddig csak molettebb novel/lannyal volt dolgom, teljesen jo volt. szoval szerintem ezen ne parazz!:)


L

2018. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyobb fenekük, meg mellük van ami jó :P Nekem tetszenek a molettek 25/f
2018. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A vékony nők mutatósabbak,de én jobban szeretem,ha van mit fogninrajta ,ha megölelem,hozzám bújik legyen husija.

Vékony nőket is jó megölelni,de valahogy mégis hiányzik valami.

Szerintem a köztes állapot a jó.

Viszont,lehet akármilyen külsejű egy hölgy ,ha van egy kisugárzása ,megjelenése,jó vele beszélgetni,van miről,akkor mit sem számít a külső.

Mit jelent neked a molett?


27/N

2018. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!