Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a legeffektíveb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a legeffektívebb? Elsősorban lányoktól várok választ!

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék barátnőt találni, szerintetek hogy lenne a legjobb városban, vagy lent a parton közeledni valakihez?
2018. jún. 18. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ohohoh

Sok sikert

De szerintem ehhez te túlságosan nyamnyila vagy.

2018. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, nagyon szép vagy, lenne kedves ismerkedni?"

"Szia, láttalak már itt párszor, megtudhatnám a neved?"

"Nagyon tetszik a mosolyod, van kedved beszélgetni?"

"Meghívhatlak egy fagyira/lángosra/pacalpörköltre/pizzára/stb?"

Ezeket kombinálhatod ahogy akarod, vagy még bármi más bókkal indíthatsz, a bókokat szeretjük.:)

Ha többen vagytok haverok, akkor úgy oda tudtok menni egy (lehetőleg ugyanannyi fős) lány csoporthoz beszélgetni.

Plusz a strandon elhívhatjátok őket labdázni, akár a vízben akár a parton, ha együtt hülyéskedtek akkor lehet hogy nagyobb lesz az esély hogy megtudod valamelyik lány/az általad kinézett egy bizonyos lány nevét, számát, e-mail címét bármit.

2018. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, személyiségfüggő, de ha nekem valaki azzal indítanana, hogy "Szia van kedved ismerkedni?" én otthagynám :D
2018. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, bóknak veszem, nemtudom honnan gondolod. A másik két válaszolónak köszi, sokat segített! 😉😊
2018. jún. 19. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!