Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj, miért nincs barátom? Valamit rosszul csinálok? Miben kéne változnom, hogy végre elég jó legyek valakinek?

Figyelt kérdés

17 éves leszek de még nem volt barátom,és nem is csókolóztam még soha.

168cm magas normális testalkatú lány vagyok. Váll alá érő viszonylag hosszú barna hajam van.Barna szemeim,Csontos arcom és elég dús ajkaim vannak. Divatosan öltözködöm,és mindig megdícsérik az illatomat.

Nagyon udvarias segítőkész és kedves vagyok mindenkivel. Még akit nembírok azzal is. Bármiben lehet rám számítani.Elég érett vagyok a koromhoz képest,bármiről lehet velem beszélni,mert nem mondom el senkinek ha megkérnek rá. Szeretek segíteni másokon,ha valami gondjuk van hozzám bármikor fordulhatnak. Mindig mosolygok,mégha szomorú vagyok akkor is,mert nem szeretem elrontani mások hangulatát. Elég érzelmes vagyok,és nagyon hiányzik valaki aki ha rossz napom van átölel,megpuszil,és érzem hogy szeret.

Mit csinálok rosszul? Miért nem vagyok elég jó senkinek?



2018. jún. 21. 00:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Úristen XDDDDDDDD utolsó :D
2018. jún. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Látod amit leírtál hogy nehezen nyílsz meg mások felé, ez is kicsi probléma, de néha pont elég ahhoz, hogy egy fiú aki nem elég kitartó, felfogja adni a próbálkozást az ismerkedésre.
2018. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell magadat fényezni... Ha privát üzi a célod azt ugyis megkapod... Nem kell siettetni a szerelmet... Vagy fel is állhatsz a gép elől és elmehetsz ismerkedni te is, nem a csodára várni...
2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sablonszöveg, de tényleg akkor jön, amikor a legkevésbé szmámítanál rá:) én 17 voltam az első csókomnál, egyáltalán nem számítottam rá mikor reggel suliba mentem, hogy este csókolózni fogok, és össze is jövünk:D azóta már vége, de jó volt:) 19/L
2018. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!