Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózottabb személyiség,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózottabb személyiség, hogy tud magának párt találni?

Figyelt kérdés
Én most is azt az elvet vallom, hogy 16 évesen nem annak kéne a legfontosabbnak lennie az életemben, hogy legyen egy barátom/párom. Viszont, valahol mélyen belül, még is érdekelt az, hogy vajon nekem mikor lesz valakim. Eléggé egy zárkózott személyiség vagyok, nem lépek csak úgy ki a komfort zónámból, és nem nyílok meg akárkinek. Viszont ha valaki fontos számomra, azt megbecsülöm, kedves vagyok vele,segítek neki, ha kell ha nem, stb. Nővérem, amikor ennyi idős volt mint most én (16), ő simán eljárt bulizni, sokkal szociálisabb volt, viszont engem ezek a dolgok, valahogy nem vonzanak. Lehet bennem van, a hiba?
2018. júl. 11. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Vannak extrovertaltak es introvertaltak, te az utobbi vagy.Olvass utanna es tolcsed ki a Briggs Mayer tesztet hogy tibbet megtudj magadrol.
2018. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nincs benned semmi hiba, nagyon sok lány és fiú olyan, mint Te. Barátot/barátnőt találni nehezebb zárkózottabb személyiséggel, de nekem (fiúként) nem tetszenek a nagyon nyitott lányok, inkább az introveltáltabbak jönnek be. Szóval van esélyed ;)

Valakihez a bulizás, a fesztiválozás, a közösségibb dolgok állnak közelebb, máshoz meg az olvasás, rajzolás, írás. Ettől valakinek jobban fogsz tetszeni, másnak kevésbé. Az inkább baj, hogy általában a hozzám hasonló csendesebb fiúknak tetszel, akik nem mernek lépni, vagy csak idővel. De ne aggódj, egyszer majd te is találsz valakit :)

És nagyon jó, hogy nem tartod a legfontosabbnak a párkapcsolatokat 16 évesen. Az első után nem könnyű szingliként maradni sokáig.


Szóval azt nem tudom, hogy mikor találsz magadnak fiút, de azért ne változtass sokat magadon, maradj amilyen vagy, sokaknak így fogsz tetszeni. Maximum írj rá valakire, ha nagyon nem mernek nálad próbálkozni.

(De a kérdésed után jönnek majd a privátok, nyugi :D)



16/F(így is kevés hozzád hasonló lelkületű lányt ismerek, becsüld meg magad :))

2018. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátkoz találd meg a szerelmet ..
2018. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá igazából semmi, egy idő után úgyis jönni fog magától, ha nem vagy teljesen tufa
2018. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha jársz bármilyen kozossegbe akk nyugi :D suli nem szamit
2018. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Gyűlölöm ezt a szotr használni introverált . Ez egyenlő majdnem a fogyatékossal. Emberek. Felejtsétek ki ezt a szot a szótáratokból mert nem szeretlek titeket. Borzalmas hogy mindenkinek használnia kell ezt csak mert egy ember nem akar közösségbe tartozni már is gúnyt kell vetni rája. Na és? Pont az egyedüli magányos emberek tudnak gondolkodni és önmagukkal jóba vannak. 100szor jobban védem az egyedül élő embereket. Mert én is az vagyok. Most fogyatékosnak mondtok de az én intelligenciám többet ér mint azoké.akik azt hiszik buli az élet. Szóval mindannyian csücsüljetek le ezzel a szóval mert elégetem az összes sejt hulladékot aki ezt kimeri mondani. 😉 19 fiú évesen mondtam mindezt jobban mint egy 70 éves mondaná. Szóval kedvesebbek legyetek és felejtsétek ennek a szónak a használatát.
2018. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Te amúgy magadtól vagy ilyen hülye vagy segítenek? [link]
2018. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én hasonlóan gondolkodtam hozzád. Engem 20 évesen kezdett el először foglalkoztatni, hogy legyen barátom. Most 22 múltam, de még sajnos senkim nem volt. Bár még most is sokszor elgondolkozom, hogy lehet, hogy nem is kellene senki, megvagyok egyedül is. Nekem is van egy nővérem, ő sokkal nyitottabb, úgy mint a tied. Szerintem mi egyszerűen csak ilyenek vagyunk. Nincs benned/bennem semmi hiba, ilyenek vagyunk és kész. Még nagyon fiatal vagy, bőven ráersz. :)
2018. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben voltam! ha akarod elmesélhetem privátban mert nem akarom leírni. Írj ha szeretnél. 18/L
2018. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!