Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogok találni valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok találni valakit akit szerethetek és viszont szeret? 17/l

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (lassan betöltöm a 18-at), és még sosem volt senkim, bevallom emiatt néha a világ nyomorékának érzem magam , hiszem körülöttem mindenhol turbékoló párokat látok.

Hobbikkal próbálom elterelni a figyelmemet de nem sikerül.

Egy cikkben azt olvastam ,hogy a 18 évesek többségének körében már teljesen általános dolognak számít hogy szexelnek... hát őszintén szólva én csóknál tovább sose jutottam egy fiúval, és már kezd elveszni a remény belőlem (a mai fiúkat elnézve) hogy el fogom veszíteni a szüzességem, pedig már szeretném megtapasztalni milyen a szex, hiszen lassan 18 éves leszek. Leírok magamról pár dolgok amiket azok az emberek mondanak rólam akik ismernek.

Külső: sokat sportolok ami miatt a testem egyre formásabb lesz. szerencsére jó idomokkal lettem megáldva, viszont kissé alacsony vagyok ,158 cm. Az arcomra sokan mondták már hogy szép, különleges.

Belső: nagyon szeretek barátkozni, sokak szerint jófej, humoros, kedves, jószívű lány vagyok. Szeretek segíteni másoknak , és toleránsnak, okosnak is mondhatom magam, viszonylag jók a jegyeim. Azonban néha túl büszke, flegma, lusta, irányító típus vagyok, de ugyanakkor kompromisszum képes is.

Még soha nem írtam erre az oldalra, kb fél éve léptem be utoljára, de gondoltam megpróbálom, hátha kapok valami tanácsot, segítséget.

Köszönöm előre az értelmes válaszokat. :)



2018. júl. 12. 10:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Komolyan nem érzitek gáznak, hogy itt tesztek ajánlatokat?

De komolyan mit várnak itt az emberek ha nem tesznek érte semmit?

2018. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján én nem tudlak elképzelni.
2018. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi igazából? Csak ki szeretted volna írni magadból a negatív gondolatokat vagy valami célod is volt a kérdéssel?

Gondolom azzal tisztában vagy, hogy a "mikorra" itt senki sem fog tudni választ adni, de most elhalmoznak majd téged privátokkal a jelentkezők. :D

Szerintem minden rajtad múlik, legalábbis az én tapasztalataim azt mutatják, hogy csak a hozzáállás számít. Volt már több párkapcsolatom, 1 éve viszont pangás van, mert nem teszek érte semmit, hogy legyen. Nálad is ez lehet a helyzet, nem gondolod?

Az alacsonysággal semmi gond, nekem is meg rengeteg másik srácnak bejönnek az alacsony lányok, a különlegesen szép arc meg még rátesz az esélyekre. A belsőddel sem lehet túl sok gond a leírtak alapján, szóval esélyes hogy minden a hozzáállásod miatt van.

Mindenki tele van hibákkal, túl kellene lépnie az embereknek ezen a gondolkodáson, hogy bármilyen külső vagy belső tulajdonság akadályoz meg egy embert a pártalálásban. Én tele vagyok hibákkal, külsőleg és belsőleg is, de ha párkapcsolatról van szó akkor vagy kompenzálom őket a jó tulajdonságaimmal vagy épp a hibáim tetszenek a páromnak, neked is így kellene felfognod és találnál valakit. :)


19/F

2018. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem a magasságoddal van a gondom de tobb ezer fiúból valakinek biztosan bejossz. mivel 190+ vagyok ezért remélem megérted:D
2018. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha valaki eldönti, hogy szeretni akar, akkor biztosan talál olyan embert, aki ezt értékeli és viszonozza :) Úgyhogy ne aggódj emiatt, csak mutasd ki a vágyaidat és az érzéseidet és kattints a "privát üzenet" gombra :D
2018. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Olyan jó tulajdonságokat írtál magadról. Nem is értem, hogy miért hiszed azt, hogy nem fogsz találni senkit..
2018. júl. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Van előnye és lehet hátránya a korai szexnek. A 18 az nem extrém egyik irányba sem. Attól, hogy manapság már sokan általánosban túl vannak az első -vagy több- partneren/figurán, az még nem számít etalonnak. Saját tapasztalatom, hogy olyan keress partnert, ahova nem csak azért mész. Pl. Ha nem vagy bulizós/piálós alkat, akkor ne lerészegedős buliban keresd az igazit. Az internet nem rossz eszköz, megfelelő helyen keresgélve. Kiindulva abból, hogy a tested, agyad teljesen vállalható és az önértékelésed is valszeg reális, biztos van neked megfelelő pár és a 18 még nem a szakadék széle. A nyugati bölcsek szerint pedig: Amíg az igazit keresed, a jelöltekkel is elszórakozhatsz kicsit :)

44F (későn érő típus voltam, a 18 nekem még durvább volt, mert higany testem volt)

2021. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!