Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogok találni valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok találni valakit akit szerethetek és viszont szeret? 17/l

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (lassan betöltöm a 18-at), és még sosem volt senkim, bevallom emiatt néha a világ nyomorékának érzem magam , hiszem körülöttem mindenhol turbékoló párokat látok.

Hobbikkal próbálom elterelni a figyelmemet de nem sikerül.

Egy cikkben azt olvastam ,hogy a 18 évesek többségének körében már teljesen általános dolognak számít hogy szexelnek... hát őszintén szólva én csóknál tovább sose jutottam egy fiúval, és már kezd elveszni a remény belőlem (a mai fiúkat elnézve) hogy el fogom veszíteni a szüzességem, pedig már szeretném megtapasztalni milyen a szex, hiszen lassan 18 éves leszek. Leírok magamról pár dolgok amiket azok az emberek mondanak rólam akik ismernek.

Külső: sokat sportolok ami miatt a testem egyre formásabb lesz. szerencsére jó idomokkal lettem megáldva, viszont kissé alacsony vagyok ,158 cm. Az arcomra sokan mondták már hogy szép, különleges.

Belső: nagyon szeretek barátkozni, sokak szerint jófej, humoros, kedves, jószívű lány vagyok. Szeretek segíteni másoknak , és toleránsnak, okosnak is mondhatom magam, viszonylag jók a jegyeim. Azonban néha túl büszke, flegma, lusta, irányító típus vagyok, de ugyanakkor kompromisszum képes is.

Még soha nem írtam erre az oldalra, kb fél éve léptem be utoljára, de gondoltam megpróbálom, hátha kapok valami tanácsot, segítséget.

Köszönöm előre az értelmes válaszokat. :)



2018. júl. 12. 10:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A Lady törpének üzenem, hogy hihetetlen szánalmas egy fazon. Nagyon lenézeted magad, szerintem hagyd abba.

2 választási opció lehet: vagy 10-15 éves gyerek, aki próbál mindenkit szétoltani (#nyariszunet) vagy komoly pszichikai problémákkal küzd.

2018. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok gonosz? a kérdező egoskodik hogy ő "milyen szép" pfff
2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nyugi még nem vagy elkésve, nem a divat számít, igaz én már elkéstem, semmilyen viszonyom nem volt pasiként, 36 évesen.
2018. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni mikor fogsz találni valakit, lehet holnap, lehet pár év mulva... annyit tehetsz hogy próbálsz ismerkedni, persze nem azt mondom hogy gyere össze minden jöttmenttel de legyél nyitott azok felé akiket esetleg érdekelsz :)
2018. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Csak két dolgot mondok:

1. Ne holmi zs-kategóriás "cikkek" alapján próbáld magad megítélni, és főleg ne azok alapján próbálj élni.

2. Lehet, hogy sokan szexelnek a korodban. És?? Jobb egy szex a szerelmeddel, saját akaratból és vágyból, mint száz dugás csak azért, hogy te is elmondd magadról, hogy szexelsz.

2018. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerinted van kristálygömbünk, amibe nézve napra-percre pontosan meg tudjuk mondani, hogy neked éppen mikor lesz barátod? Ugyanannyi idősek lehetünk, ugyanolyan magasak is vagyunk, én is 17,5 évet vártam februárig, mire összejött valaki, majd neked is jön, nem szabad ezt siettetni.
2018. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ezzel a leírással fel is tehetsz egy újság hirdetést, ott biztos több esélyed van, mint itt sírni, "jajj nincs senkim!" Komolyan, őszinte véleményem neked, addig örülj míg tudsz, használd ki ezt, találj valami hasznos elfoglaltságot később még az biztos jó jöhet? sok csalódással jár ha ki fogsz egy hozzád nem illőt( hidd el abból van bőven) és akkor jössz rá, hogy csak idő pazarlás volt az egész, ezzel szemben ha találsz valami olyan dolgot ami később a jövőben is szívesen csinálnál, akkor szerintem arra szánd az idődet! Nem azt mondom, hogy ne legyen az életedben valaki, csak szerintem helyezd előrébb a hasznos dolgot az idő fecsérléssel helyett! Később is ráérsz fickózni ne maradsz le semmiről, ne próbálj meg, megfelelni másoknak főleg nem a korodbeliekkel. Mondom még egyszer nem késtél le semmiről.
2018. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Ne törődj negatív kritikákkal. Igen is lehet valaki szép kisnövésel is. Majd biztosan lesz valaki idővel.

Legalább te nem fekszel össze minden jött menttel 2 nap után mint a mai drága korosztályunk.(Tisztelet a kivételeknek) Amúgy nekem is ugyan ez van de attól még nem szabad fel adni a reményt. Lehet csak eddig nem jó helyen keresgéltél. Le írtak alapján normális kedves csaj vagy. Csak a mai generációban ritka aki ilyen korban ilyen. 19/F

2018. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom már régóta és még most sem kapom meg. Én is 17f vagyok. Ha gondolod írj nyugodtan
2018. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17 éves fiúcska, te ne azzal foglalkozz, hogy most nincs semmi kaland az életedben! menj bujd azt a könyvet még, amíg teheted.
2018. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!