Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért választana bárki is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választana bárki is engem, amikor rengeteg sokkal jobb fiú van nálam?

Figyelt kérdés

Az arcom eléggé csúnya. Igaz, hogy okos vagyok, de nem sokat érek vele. Például az egyetemen is van pár csoporttársam, akik akár még okosabbak is lehetnek nálam és mellette még jól is néznek ki.


F19


2018. júl. 12. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem választana senki sem téged, ha ronda vagy, nyugi.
2018. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Gondolj arra, hogy sok ember sokkal rosszabb nálad. Én is így érzem magam, csak egy pár évvel fiatalabb vagyok nálad.
2018. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyan nem tartom annyira rondának magam, sokszor támadnak hasonló gondolataim. A személyiségem szerintem konkrétan egy fabatkát sem ér, nincs humorom, nehezen kommunikálok emberekkel, igazából még hobbim sincs, szóval nem tudom ki akarna bármit is egy ilyen hozzám hasonló unalmas embertől... 17/L
2018. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Hát szexet mi mást.
2018. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem a humorérzékemmel nincs bajom. Én is kicsit nehezen kommunikálok az emberekkel, főleg az idegenekkel. Így csak barátnak vagyok elég jó, egy kapcsolatra már nem.
2018. júl. 12. 15:19
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
En meg sokkal nagyobb hatranybol indulok fius lanykent, es megis van baratom. En is jo tanulo vagyok, amibol az kovetkezik, hogy streber vagyok, ezert sokan szekalnak. Hallottam, hogy egyszer egy osztalytarsam azt mondta, hogy sosem jonne ossze egy akkora streberrel, mint en. Okossaggal a mai vilagban nem sokra mesz. De biztos lesz valaki, aki ugy szeret, ahogy vagy, aki mellett nem kell azon ragodni, hogy jol nezel-e ki vagy nem.
2018. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy nálam nagyobb hátrányból indultál :D Egyébként én nem tanulok sokat, gimnáziumban talán pár órát tanultam összesen a 4 év alatt.
2018. júl. 12. 15:30
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

"Okossaggal a mai vilagban nem sokra mesz."


Mert a mai világban az számít eredménynek hogy járna veled valami gyökér aki szerint tanulni nem menő? :D

2018. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az ismerkedésben tényleg nem sokra megyek vele. Bónusznak persze jó lenne egy jó külső mellé, de magában semmire nem jó.
2018. júl. 12. 15:40
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Okossággal nem sokra mész?

Gyereket én egyáltalán nem voltam jó tanuló és sokra mentem vele? NEM!

Most az a legnagyobb problémátok, hogy nincs barát/barátnőtök iskolába tanulóként? Hát aki baxik tanulni és csak a buli csak a szex a sulira meg szarunk annak lessz nagyobb problémája is amikor felnő!

2018. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!