Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak ilyen lányok? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen lányok? Vagy esélytelen, hogy találjak valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval még sosem volt senkim, és már nagyon vágyom rá, de sajnos senki sem hajlandó egy picikét megismerni :(


Nekem fontos a romantika, nem szeretem a nagyon ,,tinip*csa'' lányokat.


Fontos számomra, hogy megértő legyen, hogy érdeklődjön a dolgaim iránt. Plusz az ilyen lányok jönnek be, akikkel lehet mély dolgokról beszélni, filozofálgatni, lelkizni, akik ilyen széplelkűen aranyosak.

Na egyszóval egy olyan lányra vágynék akiben megért és komoly kapcsolatot szeretne.

Külsőre viszont nincsenek nagy elvárásaim.

De valahogy ha megpusztulok sem találok ilyen lányt, akivel eddig találkoztam az mind felszínes volt meg hideg, semmi szépség nem volt bennük, csak ez a mai tucat dolog... Nem akarok általánosítani, de tényleg csupa olyannal találkoztam, akinek az élet abból áll, hogy minnél magasabban legyen a tinik hierarchiájában, bulizzon, pasizzon.

Hol tudnék találkozni ilyen lánnyal? Van erre bármi esély, vagy túl nagyok az elvárásaim? Ha igen, hogyan adjak lejjebb belőlük, hogy ne érezzem kudarcnak/megalkuvásnak? Lehet, hogy soha nem lesz senkim?



2018. júl. 15. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
76%
Adom. 21 vagyok és a környek tele van futószallagon gyártott egyforma unalmas idegesítő sötét pics@kkal.Aki lányt meg találok azok mindig a világ másik felén éltek... De hát ez van. Majd lesz valami :)
2018. júl. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
Én
2018. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
47%
A legjobb helyen keresel, én is ilyen vagyok :D
2018. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim válasza:
Ne aggodj haver, nem te vagy egyedül ilyen helyzetben :D
2018. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
86%
Ugye? Olyan kis ocsmány a legtöbb, a sok vakolat meg félmeztelen testét a netre dobja, bár az utcán is undorító.. Aztán meg 2hétnél melyiknek lehetsz több? :D Olyan nincs amit mi keresünk(nénk) :/ Már 12-13 körül ilyenek, akkor pár évvel idősebbek (korunkbeliek) szerinted hány ilyen van még? Aki meg esetleg még olyan, azt elnyomják a divatmajmok és ilyen öngyilkos hajlamú öngyűlölő szar senkik útja felé indulnak el mint én... pedig ha valakiket akkor őket visszatartanám a vagdosástól meg az öngyilkosságtól... :/
2018. szept. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keves manapsag az ilyen. Ezt meg en is latom lany kent. Hogy egyszeruen lehetetlen. Nem mintha fiuban tobb lenne..sajnos en se nagyon talalok magamnak ilyen sracot. Mert a legtobb ahogy mondod odavan a tipic tomeg ures lanyokert. Vagy egyszeruen nem is kezdemenyeznek mert mar egy lany rajuk maszott es elnek boldogan. En meg varhatom a csodat. Szooval szerintem ne add fel van esely csak nem sok.:/ A mai vilagban meg normalus baratnot marmint barat baratot is nehez talalni nem hogy meg szerelmet vagy part. 16/L
2018. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
48%
16- Ez volt a legjobb komment eddig, ez nyert. Nem sok embert hallottam még így igazat adni nekünk, de most hogy egy állítólagos korunkbeli csaj mondja ezt, ezzel 0-ról 1-re vitted az életkedvem, gratulálok :D
2018. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
67%
Hozzáteszem a kérdezőnek, ha ilyen vagdosós öngyilkos hajlamú barom lesz belőled mint én, és egy szót nem tudsz szólni senkihez akkor kevés az esély, legalább te érezd jól magad az életbe és ne rontsd el ;) Meg mér pár normális kommentelőnek is mondom.
2018. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
64%
Köszi 17-es.:D Sajnos igazat kell adjak mert igy van. A mai vilagban nagyon ez van. Sok az ures lany sracokban szinten ugyanez. Es kifogni olyat aki valami belso ertekkel rendelkezik. Szinte lehetetlen...Lany kent foleg nehezebb mivel ugye en a nyomulasnak se vagyok a hive. Ellentetben sok kortarsammal akik problema nelkul ramasznak a fiukra. Amugy nem allitolag hanem gyakorlatban is 16vagyok:D
2018. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
Az jó, örülök hogy vannak még ilyenek. Semmi értelme hogy szinte hetente cserélgetik a barátjukat stb és ez a srácok részéről is igaz. Szerintem ez undorító, nekem barátaim sincsenek meg semmi, viszont ha egyszer lenne egy barátnőm és ahogy abba 100%ig biztos vagyok 2hét után mehetnék a kukába, akkor nem csak kis vágások lennének a csuklómon. Meg se akarják ismerni az embert, csak az a lényeg hogy legyél menő vagy nézz ki jól, és ennyi.
2018. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!