Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hiányzik hogy szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok.

Az előző exem úgy dobott ki, hogy szinte ő volt eleinte betegesen belémzúgva.

Nekem nagyon bejött, hogy egy ilyen szép lány ennyire körberajongott.

Viszont mióta szakítottam vele azóta csak egy-két alkalomkor sikerült egy picit meggyuladni a szikrának más lány iránt.

Valakiben túlságosan is az exemet látom és van akiben meg az a gond, hogy nincs benne semmi olyan ami indokot adna hogy érdemes lenne jobban megismernem esetleg randira hívnom.


Mielőtt megismertem őt össze-vissza cserélgettem a partnereimet és mindenféle lánnyal elmentem randizni és mindenféle lánnyal flörtöltem.


Akik most vannak lányok láthatáron azok egyik sem tud negyed annyira se megfogni, mint ő tette.



2018. júl. 20. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Ordít a leírásodból a tapasztalatlanság. Az, hogy kit szeretsz és kiért rajongasz, az nem máson múlik, hanem rajtad. A te döntéseden. Szóval nem a lányoknak a feladata téged megfogni az ő tulajdonságaikkal, hanem neked kell eldöntened, hogy értékelsz valakit és szeretni akarod. A szerelem nem egy máshonnan jövő varázslat... csak sokan ezt hiszik tévesen. A szerelem egy döntés. Mégpedig a te döntésed egy másik ember irányába. Ha akarsz siránkozhatsz még meg elégedetlenkedhetsz... cserélgetheted életed végéig az embereket, akkor is az az igazság, amit leírtam. Válassz ki egy lányt és döntsd el, hogy csak őt szereted az összes előnyös meg kevésbé előnyös tulajdonságaival együtt és kész. Az ilyen ködösített, túltolt szerelembaromságokat meg felejtsd el. Elültették az emberek fejében azt hogy van valami kvrva magasztos érzés és akkor mindenki rinyál, hogy nem érzi ezt meg azt meg már nem olyan mint az elején jajjj... Meg kell ismerni valakit és szeretni úgy ahogy van. Nem pedig viszonyítgatni meg rinyálni nem létező szerelemhülyeségek után.
2018. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmit ne csinálj, majd jön magától.
2018. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!