Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres soha?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már olyan 1 éve tetszik. Személyesen már többször beszélgettünk. Amikor nem találkozom vele a neten is rá szoktam írni. Eddig 5x csak én írtam rá ő egyszer sem.

Adjam fel szerintetek?

El kell fogadjam azt, hogy én nem tetszem neki,mert ha tetszenék legalább egyszer már ő is írt volna? ugye?

Komolyan mondom annyira tetszik és sokszor hiányzik.De ha nem keres akkor ezt kell fogadjam.

Élőben is az utóbbi időben furcsán viselkedik. Csak köszön, beszélgetni úgy tűnik nem akar velem. Elkapja a tekintetét ha meglát, sokszor néz el más irányba.



2018. júl. 21. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kuka, nem jössz be neki.
2018. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rossz elfogadni:(,de akkor vele kapcsolatban nyugodtan lehúzhatom magam a wc-én?

:D

2018. júl. 21. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szereted a pöce szagot... :D Én inkább mennék tovább az úton.
2018. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Ha lehúzom magam és a klotyón maradok és csak sirdogálok miatta attól nem lesz jobb nekem, sőt inkább csak még pocsékabbul leszek.

Akkor valahogy megpróbálok nyitott szemmel járni, hogy nehogy megbotoljak és nem fogok tekingetni vissza felé amerre ő van.

2018. júl. 21. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem add fel. Amúgy ha írsz, válaszol? Ír valami értelmeset?
2018. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, lesz itt elég jelentkező :D
2018. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Válaszolni mindig válaszolt,de sohasem kérdezgetett vissza.:( Én mindig érdeklődő voltam felé ő kevésbé. Úgy nézett ki én kérdeztem és ő válaszolt, de olyat amire én nem tudtam mit kérdezni. Szóval úgy válaszolt, olyan mondatokat amelyekkel le is zárta a kommunikációt. Az lesz a legjobb ha tényleg megpróbálom elfelejteni mással :D
2018. júl. 21. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon világos, hogy nem jössz be neki, de ezt nem úgy kell megélni, mint egy óriási veszteséget. Nem ő az egyetlen fiú a világon, biztos fogsz még olyan embert találni, aki legalább ennyire elnyeri majd a tetszésedet.
2018. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem bosszúból feküdj le az első fiúval akit meglátsz, abból biztos tanulna.


* fénykép küldése *

2018. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is jobb ha elfelejted. Ha egy fiúnak tetszel annak nagyon egyértelmű jelei lesznek :)
2018. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!