Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai csajok?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném az idegbeteg szitkozódós válaszok elkerülése végett hogy nem általánosítok, tisztában vagyok vele hogy léteznek kivételek. (Bár hozzátenném hogy elkeserítően kevés). És azzal is hogy a mai fiúk/férfiak legtöbbje sem különb.


Na szóval, nemtudom hogy ezt csak én tapasztalom e, meg ismerőseim, vagy ez mindenhol így van, de a mai tini és a húszas éveik elején járó lányok egyszerűen annyira "semmilyenek" igaz hogy a legtöbbjük külsőre nagyon szép, de belül tökre nincs semmi, nem érdekli őket semmi, csak a telefon, meg az hogy minden téren megfeleljenek a többségi trendeknek és kész.


Még csak beszélgetni sem nagyon lehet velük mert ha bármi komolyabb témát felhozol vagy a képedbe röhögnek vagy unottan ismételgetik hogy "Aham" "Uhum" "Jaja".


És akkor a soknál (bár ez inkább a tinikre jellemző) előfroduló hatalmasnak arcot, flegmaságot, bunkóságot még nem is említettem, vagyis mostmár igen, de mindegy is, ezt a részét szerintem felesleges taglalni, mind tudjuk milyen egy "tiniribizli" :D


Egyénként meg: Hol találhatnám meg vagy hogyan "vonzhatnám be" a nem ilyen lányokat?



2018. júl. 31. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Tehát olyan lányt keresel, aki külsőre topmodell ÉS még tud is értelmes dolgokról beszélgetni. Nem helyezed kicsit túl magasra a mércét?
2018. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet!


A szépség relatív, az hogy nekem mi a szép azt sem te sem a többi válaszoló nem tudja.


Szóval be lehet fejezni azt hogy egy idióta felszínes parasztnak állítotok be!


Képtelenek vagytok értelmezni a kérdésem, ilyen egyszerű.


A továbbiakban az ilyen és ehhez hasonló válaszokra nem reagálok!

2018. aug. 2. 10:56
 13/16 anonim ***** válasza:

a jó borhoz, sajthoz is idő kell :P

24/N

2018. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
23%

Én szerintem is semmi gond sincs a megítéléseddel ,manapság a fiatalok tényleg ilyenek (bár mit is beszélek ,amikor én is csak most leszek 16) ,és sajnálatos módon egyre jobban ilyenek lesznek :/

Ha tudok ajánlani valamit az az hogy ne ad fel mivel biztos eljön majd az igazi :)

Szval hajrá ^^

15l

2018. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

LOL szerintem csak nem jössz be nekik ezért nem is akarnak semmi érdekeset mutatni magukból.

Amúgy átérzem rengeteg gyönyörű lány van,de mind ugyanúgy néz ki :$ (tapadós trikó,magasszárú pi**anadrág ,hosszú egyenes haj,vagy fonott így nyáron)és ha kimegyek egy sima bő nadrágban meg pólóban, göndör felkontyolt hajjal én vagyok a különc XD

16/L

2018. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj először is léteznek ilyen lányok ahogy montad is. Hogyan vonzd magadhoz őket..Hát ez elég nehéz mivel nem tudod melyik milyen. Beszélgess velük és lesz egy biztos. További sok sikert!
2018. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!