Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, ha introvertá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha introvertált személyiség vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, kissé zárkózott, nem szeretek bulikba járni, és inni se nagyom szoktam. Sokan bántanak amiatt, hogy nincs barátnőm, és nem is teszek érte, hogy legyen. Hol ismerkedjek, ha introvertált vagyok?

2018. aug. 1. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi haver,18/F de ugyan ez van velem is. Azzal kivételel, hogy nem érdekel mások mit mondanak :) Nyílván én is vágyok valaki társaságára mivel nincsenek barátaim mert oszt táraimat más érdekli (leginkább a bulik) De ha lesz is valakim, az nem azért lesz mert mások ezt várják el tőlem vagy mert semmibe néznének emiatt, mert amúgy nem érdekelnek a többiek..
2018. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Velem is ugyanez van, csak én 18/L vagyok. Nem vagy egyedül, és ahogy itt nézegetem a kérdéseket, elég sokan vannak még így. :)
2018. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Csatlakozom hozzátok, én 20/L vagyok, szintén introvertált. :D Átérzem milyen nehéz ismerkedni ha az ember leginkább a 4 fal között akar lenni. Ugye sokan mondják, hogy menj el buliba ismerkedni vagy szólíts le valakit az utcán vagy a parkban...stb.

Viszont aki ezeket nem igazán akarja annak vagy mernie kell és rászánni magát, hogy ismeretlen elé álljon és beszéldbe elegyedjen vele vagy marad az interneten való ismerkedés. (next strangers, ismeretlenek, anotalk, tinder...stb)

2018. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, akár itt is lehet esélyed. Én már leveleztem itt pár rendes, szimpatikus fiúval. Igaz, egyik beszélgetés sem tartott sokáig, de próbálkozni lehet és szoktam is.
2018. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én introvertált srác vagyok. Írjatok nyugodtan! :)
2018. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg Mondoconon próbálkozhatsz, ha érdekel az olyasmi, és persze ha erőt tudnál venni magadon, majd odamenni valakihez. Sok hasonló jellegű pozitív tapasztalatot hallottam onnan. :D

Én introvertált lány vagyok, leginkább neten ment a társkeresés (MMORPG, társkereső oldal), egyszer pedig ismerős által. De ha szerencséd van, szinte bárhol bele lehet futni valakibe, akivel később összejössz. Egyik exemet úgy ismertem meg, hogy találkoztam vele egy netes apróhirdetéssel kapcsolatban. XD

Azt pedig tojd le magasról, mit gondolnak mások. Ne akarj az lenni, aki nem vagy. Rosszul jönnél ki egy olyan kapcsolatból, amit csak a környezeted erőltetett rád, nem te akartad. Természetesen ha megismersz egy olyan lányt, akivel el tudod magad képzelni, érdemes tenni érte. Viszont ha egyedül is boldog vagy, nem érzed hiányát egy párnak, de mégis összejönnél valakivel, csak hogy legyen, nem is illik hozzád, púp lenne a hátadon, és inkább kárt tenne benned. Egy párkapcsolatnak meg pont az lenne a lényege, hogy építő hatással legyen rád.

2018. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Az introvertált általában inkább csak lúzert jelent :D aki még kimozdulni is lusta és unalmas társaság.
2018. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne csodálkozz hogy bántanak... a lustákat és betojikat nem szokták túl nagyra értékelni.
2018. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok. Írjatok nyugodtan! :)

18/L

2018. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Introverált 16 éves lányként csak azt tudom mondani, hogy marad az internet. Sokkal jobban megy így, mint élesben, valakivel szemben. Nem volt sok alkalmam fiúkkal beszélgetni neten sem, de akkor mindig nagyon jól kijöttem velük, akármiről volt szó :D Sokkal nagyobb biztonságérzetet nyújt, könnyebb megynyílni :)
2018. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!