Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felszínes kapcsolatok, hogy...

Felszínes kapcsolatok, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n azt olvastamírta valaki (és eddig én is azt tapasztaltam), hogy az extrovertált emberekre jellemző az, hogy sok felszínes kapcsolatuk van. Van egy ismerősöm, ő nagyon introvertált, viszont rá pont az ilyen felszínes kapcsolatok jellemzőek, egész sok emberrel van jóban, ha találkoznak beszélgetnek, hülyülnek, de azt leszámítva egy "magányos fakas", nem olyan, mint sok más introvertált, aki nem nagyon tud haverkodni, nincsenek felszínes kapcsolatai, de aki a barátja, azzal tényleg jó barátok, kiállnak egymás mellett jóban rosszban. Akkor ezek szerint nincs egy általános szabály ezekre a dolgokra, hanem van mindenféle ember?

2018. máj. 25. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez úgy van, hogy nem létezik 100%-ban extrovertált vagy introvertált ember, mindenkinek vannak extrovertált és introvertált vonásai is. Sőt, igazából az emberek túlnyomó többsége az arany középúton helyezkedik el.
2018. máj. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ezek szerint nincs egy általános szabály ezekre a dolgokra, hanem van mindenféle ember?"

Üdv a való életben. Fölösleges az a fajta általánosítás, hogy extrovertáltként meg introvertáltként kinek milyen kapcsolatai vannak. Emberfüggő. Minden. Ennyi erővel azt is írhatnád, hogy a szőkék mind ostobák, a szemüvegesek mind okosak. Az ilyen kb. utoljára az óvodában volt divat. Butaság.

2018. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
😧
2018. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Kirakatról ítélsz, mi van bent, nem oszt, nem szoroz,

A szemüveges okos, aki tetovált az gonosz.............

2018. máj. 25. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A mutatvány már ott bukik, hogy az én kapcsolatom mélysége nem rajtam, hanem a partneren múlik. Az övé pedig rajtam.
2018. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!