Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány nagyon önállótlan?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy autista vagyok. Itt már gondolom meg is bukott a dolog, mivel még a cipőmet sem tudom bekötni, egyedül nem merek elmenni boltba, meg nem merek ismeretlenekkel beszélni élőben. Kerülöm az embereket, ami miatt barátaim sincsenek hálistennek. Nem vagyok valami kommunikatív sem, így nincs mit leírnom, értitek a lényeget. Sok mindenre képtelen vagyok, nem tudok főzni sem. Igazából semmirekellő vagyok, ez van. Ráadásul tele vagyok hibával, annyi hibám van, hogy senki nem viselne el, ezt most komolyan mondom. Selejt vagyok. Ez titeket nagyon zavar? :S 16L
2018. aug. 2. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
"barátaim sincsenek hálistennek" Mi ezzel a kérdéssel a célod? Ismerkedni akarsz? akkor miért örülsz hogy nincsenek barátaid?
2018. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Barátok nem kellenek. De pasi már jöhet. :D
2018. aug. 2. 14:40
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
ez nem baj,lehet kapcsolatod :D
2018. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

"Barátok nem kellenek. De pasi már jöhet. :D"


Aha... Nem vagy te autista.

2018. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Mérne lehetne kapcsolatod
2018. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Legyünk őszinték

Melyik lánynak kell egy semmire kellő naplopó töketlen srác? Szerintem Nagyon kevésnek..mivel hogy a mai tini pini lányok nem arra buknak..A te esetedben ez fordítva van..Még ha szép lennél a mások szemszögéből akkor is nehéz lenne veled,mivel zárkózott vagy így a kapcsolatot is veled összehozni Nem lenne könnyü..(a félénk csajokkal nehéz összejönni,sok idő,türelem kell)Ezt tapasztalatból írom..Lehet annyi időbe telne,hogy mire össze jönne veled a srác,addigra lehetett volna neki 2 csaja is az "elpazarolt idő alatt".

Szóval nem könnyű veled a leírtak alapján.De lényegében Nem lehetetlen..A kulcs: Megkell változnod (ha akarsz) a saját magad érdekében.

2018. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát az azért nagyon gáz ha a cipődet se tudod bekötni...

Én amúgy nem itélkezek,összejönnék enyhén autista (aki tud egyáltalán magáról,nem csak nyáladzik és babakocsiban tolják) mozgássérült és vak/süket lánnyal is,nem ezen múlik a dolog.

Ha gondolod írj :)

Bár úgyis csak barátkozással indulna.

2018. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bit123bit ***** válasza:
84%
Igazából szerintem csak azokat zavarhatja akik nem képesek megérteni hogy te ilyen vagy.. Sajnos a mai emberek többsége nagyon nem szereti ha valakinek másképp működik az elméje.. Pont ezért az ilyen embereknek nehéz párt, és barátokat találni.. Hozzáteszem én is autista vagyok, bár nem vagyok önállótlan, és ki nem nézik belőlem hogy autista lennék, de viszont a szociális kommunikációs készségem iszonyatosan gyenge. Úgyhogy pont ezért vagyok otthon egész nap szinte, és vagy magamnak készítek játékokat, vagy magammal beszélgetek.. Bár hiszek abban hogy egyszer valaki engem is elfogad így ahogy vagyok, úgyhogy nem adom fel.. Neked is csak ezt tudom javasolni ne add fel, egyszer neked is lesz majd fiú az életedben akivel jól megleszel, és elfogad úgy ahogy vagy.. Én csak is annyit tudok mondani az ilyen emberekre mint te hogy különlegesek, és rengeteg ember van aki az ilyen különleges embereket keresi.. :D 19/F
2018. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeretem a lányt akkor nem izgat hogy autista, Simán összejönnék vele. De biztos vagyok benne hogy sokan vannak akiket ez zavarna
2018. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok autista, legalábbis még nem állapították meg rólam :D, de az én kommunikációs és szociális képességeim is valahol a mínusz végtelenben vannak... Számomra hatalmas stresszel jár az emberekkel való beszélgetés, ráadásul kicsit még a felfogásom is lassú időnként, ami tovább nehezíti a helyzetemet. De bízom benne, hogy előbb-utóbb én is meglelem majd a párom. 17/L
2018. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!