Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nagyon fiúsan öltözködik/viselkedik?

Figyelt kérdés
Én nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, már 4 évesen is autókkal játszottam, ha meg barbibabát kaptam, szétkaptaaam a fejét. :D Azóta is kb mintha fiú lennék, gamelek, rapet hallgatok, és pitbullokat kergetek. A lábam szőrös, nem borotválom, mert nekem ez így TÖKÉLETES. Csak így tetszem magamnak valamilyen szinten, egyáltalán nem sminkelek, festék nem ér a bőrömhöz, ha meg igen, akkor az azért van, mert segítek faházat festeni, és összekenem magam. De mint írtam, egyáltalán nem mázolom magamat, mivel hulla nem vagyok, bőröm normális, így értelmetlen lenne az egész story. Ruháim egyáltalán nem rám cuppanós izék, lazán öltözöm, és egy női ruhám sincsen, max a bugyim az, de az is csak az a szélesebb fajta, a kényelem miatt. Bikinit fel nem veszek, inkább ruhástul fürdök, ha fürdök, férfi fürdőnadrágban és normális pólóban teszem azt. Ha már így körül írtam magam, érdekelne, hogy ez mennyire zavarja a fiúkat/férfiakat, mert fogalmam sincs hogyan tekintenek rám, mert szó nélkül leráznak a társkeresőkön, élőbe meg rám se néznek.
2018. júl. 24. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne zavarna? A nő legyen nőies. A lány meg lányos. Férfiként eléggé zavarna, ha Tündi úgy öltözködne és viselkedne mint Zoli. Ne csodálkozz, ha emiatt nem figyelnek fel rád. Egy hetero férfi nőt szeretne maga mellé. El kell fogadnod, hogy vannak nemi szerepek. Van 1-2 fura ember aki szerint nincs ilyen, de hát vannak vegánok is... ezzel nem lehet mit tenni. A lényeg, hogy ha a férfiakhoz vonzódsz akkor inkább nőies próbálj lenni.
2018. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem így megy ez, első... Nem fogom magam megjátszani a ,,szerep'' kedvéért.
2018. júl. 24. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmi gond! nem kell megjátszani magad. Nem is ezt mondtam. Hanem azt, hogy vannak nemi szerepek. Vagy betartod őket, vagy nem. Nagyon szép, hogy mindenki akkora egyéniség, hogy kilóg ezekből, de attól az emberek többsége még nem így működik. Kérdeztél, én válaszoltam. Lehet nem egyet érteni velem, de az én szemszögemből a te kérdésedre ez a válasz. Egyszerű saját példával alátámasztva: nekem például fontos, hogy a nő aki mellettem van nőies legyen és ezáltal férfinak érezhessem magam.
2018. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem így lenne nem is tudnék ránézni csak "személyként". Mivel őszintén elhiszem, hogy ezek a szerepek léteznek azt hiszem nagyon megcsappanna az emberiség, ha ezek eltűnnének. Ki akarja, hogy az ágyban az jusson eszembe, hogy hogy nézett ki a "nőn" a férfi úszógatya meg a póló? Egyből fél 6 lenne.
2018. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Engem is zavarna a túl férfias öltözködés, ahogy az előző válaszírók megmondták egy nő legyen nőies.
2018. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan lány vagyok, de azt mondom semmiképp ne add fel saját magad, csak azért mert egyes berögzült emberek ezt várják el tőled. Ezek a "nemi szerepek" folyamatosan változnak ám, volt idő, amikor a szőrt tartották nőiesnek. Az, hogy mi nőies és mi férfias, az csak a társadalom által kialakított stigma. Semmi köze a tényleges szexualitáshoz.

Szerinted a ruha és a testszőr határozza meg a nemedet? Ugyanmár. Ha egyszer a nőkön is természettől fogva nő szőr, akkor hogyan lehetne azt mondani, hogy a szőr nőietlen? Nem nőietlen. Csak a társadalom valamiért ezt alakította ki magában.

Találni fogsz olyan srácot, aki képes elvonatkoztatni a külsőségektől, ne aggódj!

2018. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na 6-os, ritka értelmes ember vagy, és ezt komolyan mondom. :)
2018. júl. 24. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
6-os a szőr lehet nőies ahogy leírtad de egy férfi ruha nem.
2018. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
És mielőtt elkezded haszontalannak nyilvánítani a válaszunkat gondolkozz el azon hogy te kérted hogy válaszoljunk és ez a saját véleményünk amit tiszteletben kell tartani
2018. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez már durva, persze hogy zavarna. Látens meleg, akinek ilyen csaj kell.
2018. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!