Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá facebookon is?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és instán már ráírtam, de még nem válaszolt. Most vagy nem is akar vagy pedig még nem látta. Várjak még hátha visszaír vagy próbálkozzak facebookon is hátha azt hamarabb észreveszi? Vagy inkább felejtsem el ha eddig nem válaszolt? Ma délután írtam neki.
2018. aug. 2. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj egy kicsit, mert tényleg lehet, hogy még nem látta. Nem mindenki lóg egész nap az interneten. Hogyha 1-2 nap múlva sincs válasz, akkor írj neki Facebook-on.
2018. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én írtam mindkét helyen.

1 hete nincs válasz, de volt mystory.

Gondolom gyáva elutasítani. És ez fáj picit

2018. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az insta kiírja, hogy olvasott-e az üzenet.
2018. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem olvasta el. Legalábbis nem úgy hogy az engedélyezésre rákattintott
2018. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kíírja az insta de még nem jelzi , hogy látta, gondolom mert rá sem ment az üzenetre.
2018. aug. 3. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Varj meg egy kicsit, de szerintem ha ma nem ir vissza, vagy latja de nem ir vissza, akkor hagyjad, nyilvan nem erdekled
2018. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, elegge valoszinu 😂 Buszon láttam, egy varosban lakunk meg van tobb kozos ismerosunk is de o az a fullos no kategoria en meg az a nagyon atlag srac kategoria szoval nem is fuztem hozza sok remenyt 😂
2018. aug. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!