Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nekem szimpatikusak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nekem szimpatikusak miért nem viszonozzák?

Figyelt kérdés

Szóval pont ma voltam egy étteremben(lényegtelen melyik) egyedül mentem egyébként, és volt egy lány aki szimpatikus volt és szintén egyedül volt és egyedül ült, csak zenét hallgatott.. Mondom magamban ez engem nem nagyon érdekel. Bár volt sok hely én vele szembe akartam leülni, először vártam a pénztárnál meg úgy tettem mintha gondolkodnék mit akarok majd enni, néztem vár-e valakit lehet valakivel jött csak elment a mosdóba. Majd kértem a kajám, vártam míg megcsinálják. Semmi.. Gondoltam mivel nem vagyok bunkó, megkérdeztem szabad-e ez a hely? Leülhetek? Azt mondta nem bocsi.. :( De nem jött senki se meg semmi, egyedül ment ki és csak zenét hallgatott meg facebookot görgette, nem is chatelt senkivel meg semmi dolga nem volt.

Ez csak a mai megtörtént eset, sokszor tapasztalom ezt az elutasítást. Ez különösen fájt mert esélyt sem adott és tényleg semmi dolga nem volt és mégis csak jó társaságban enni mint egyedül.. Nem tudom ha nem is akart volna ismerkedni akkor is jófejségből vagy csak kedvességből lehetett volna beszélgetni..


Na a lényeg írok is magamról pár felszínes dolgot, hogy hátha csak nekem nem tűnik fel mi a baj magammal. (Mert én nem tartom magam csúnyának meg semmi, olyan tök normálisnak) Világosbarna a hajam, a szemem ilyen elég sötét barna, szemüveges vagyok és viszonylag alacsony átlag alatti, (bár ő ült nem tudom milyen magas volt de ő láthatta, hogy nem vagyok magas szóval lehet ez a ludas :/ sokan nem szeretik az alacsony fiúkat de nah.. Nem én tehetek róla :(( ) Más nagyon nincs, nem vagyok túlsúlyos, inkább olyan átlagos és edzem is, de csak hobbiból így nem látszik annyira inkább erőnlét. Semmi extra, írhatnék belsőt is vagy valami stílust de legtöbben meg se akarnak ismerni ezért azt nem okolom. Bár szerintem a belsőmmel sincs baj. De én elég nehéz esetben vagyok szerintem mert nem veszem magamban észre a hibát. Nem valami beképzelt állat vagyok, tényleg nem tudom megítélni magamat. Itt látom a kérdésekben a lányok írják, hogy csúnyának tartják magukat meg jaj jaj aztán kiderül mindig, hogy tök szépek. Namindegy. Igaziból csak kíváncsi vagyok mit gondoltok? Esetleg ti tudjátok-e miért van ez a sok elutasítás? Jóó annyiszor nem próbálkozom, ha nem egyedül lett volna és láttam volna róla a lerívó unalmat nem megyek oda. Ritkán megyek így oda és akkor semmi siker :(


18/F



2018. aug. 4. 14:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?
jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!