Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom ki az igazi? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ki az igazi? 16/L

Figyelt kérdés
Tobb eve, hogy beszeltem egy sraccal. Fiatal voltam, es iszonyat szerelmes bele. De kulonbozo okok miatt elvaltak utjaink. Tobb fiuban is ot kerestem ezidaig, mig nem talalkoztam valakivel. Aki teljesen ugyanolyan mint en csak fiuban. Iszonyatosan vonzodom hozza, aldozatokat hoztam erte. Viszont az elso fiu egy hete visszajott... a legjobb baratjan keresztul megtudtam mennyire odavan ertem megint. De mar nem erzem azt, amit akkor... ezt a masodik fiut ele helyezem... annyira ugy erzem, hogy o lenne az igazi. De o nem lep..egyszer azt mondta szep par lehetnenk. Es en ezt annyira celzasnak vettem viszont megis legjobb baratjakent kezel csak.

2018. aug. 9. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kis időt eltöltesz mind a kettejükkel gyorsabban dűlőre tudnál jutni szerintem. Akkor éreznéd, hogy kivel hogyan működik a kémia.
2018. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kezd komolyra fordulni az elso illetovel, nagyon hianyzott tenylef. De nem tudom a masikat kiverni a fejembol
2018. aug. 9. 02:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyit tudok csak tanácsolni amit elsőnek is leírtam. :S Annyival viszont kiegészíteném, hogy ha döntés elé kényszerülnél, akkor sokkal inkább érzelmek alapján dönts, ne a logikádra hallgass.
2018. aug. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

"Fiatal voltam, es iszonyat szerelmes bele."

Miért, most 16 évesen mi vagy, egy kiégett milf? Ezeket a fiúkat 1-2 éven belül úgy el fogod felejteni mintha nem is lettek volna, ha jön az első komoly kapcs.

2018. aug. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A pöttyös az igazi.
2018. aug. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az olyan hogy igazi, nem létezik. Azzal érdemes foglalkozni, aki törődik veled. Akiben látod azt, hogy alkalmazkodik hozzád, és te is tudsz hozzá alkalmazkodni. Ismerkedni kell több fiúval és nem szabad egynél leragadni. Az a lényeg add önmagad, és megtalálja a zsák a foltját.

Igazi nincs, de igazivá lehet válni.

2018. aug. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha sikerül, időben meg fogod tudni.

Az az igazi, akivel 50 éven keresztül nagyobb viták nélkül, szeretetben együtt éltél.

2018. aug. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazit nem 16 évesen fogod megtalálni.
2018. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is csak azokat tudom tanacsolni mint az előttem lévők.

Bár ha most akarod ezt eldönteni, de nem tudod pontosan ki felé húznak igazán az érzelmeid csak egy eleggé sablonos dolgot tudok mondani. Dobj fel egy érmét az egyik oldal az egyik fiú a masik a másik. Miközben dobod érezni fogod melyiknek szurkolsz jobban és amikor leesett az érme tudni fogod hogy azt az oldalt akartad e igazán vagy a masikat.

2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
,, A buddhisták azt mondják,ha találkozol valakivel,akitől a szíved zakatol,a kezeid remegnek,a lábaid elgyengülnek,az nem az igazi. Amikor találkozol a lélektársaddal,akkor nyugalmat érzel. Semmi szorongást
2018. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!