Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rosszul érzem magam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Nagyon szeretnék, de ha volt is kiszemeltem, mind semmibe vett. Anyámnak mindig mesélik a szülők hogy a lányaiknak már így van párjuk, úgy van párjuk és a minap megkérdezte tőlem édesanyám hogy nekem miért nincs. Én azt mondtam hogy nem akarok (azt nem szerettem volna ami az igazság) és látszott rajta hogy csalódott. Persze nekem nem mondja, de szerintem érzi hogy szeretnék barátot csak nincs rám jelentkező. Elég probléma ez nekem hogy nincs önbizalmam, se kisugárzásom és így párom se, de most még anyámat is elkeserítem. Mit tegyek?

2018. aug. 10. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire fog ez megnyugtatni,de én mindjárt betöltöm a 18at és még nem volt barátom. :D
2018. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Sajnálom, lehet nem nézel ki olyan jól, és hát sajnos ebben a korban még felszínesebbek az emberek.
2018. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt lesz a kutya elásva :/
2018. aug. 10. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj 18 éves fiú vagyok és nem volt még barátnőm pedig állítólag jól nézek ki.
2018. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok,és nem volt még komoly kapcsolatom nem mintha másokat ez érdekelne,de nemis baj..Az van hogy akik eddig nekem tetszettek azoknak én nem,viszont akik nekem nem tetszenek,azoknak a mai napig tetszek.Sőtt,vannak olyan ismerőseim (falusi vagyok) akik 35-40 éves hölgyek,és tetszem nekik,de azzal nem érek el semmit sem,mivel ők már szülők (elváltak) akik redszeresen élik a szexuális életüket..Nekem olyanok sem kellenek..Szóval mimarad?egyenlőre momentán szabad vagyok.Spoiler:általános suliba könnyű volt flörtölni,közép sulin is,viszont ha dolgozik az ember minden nap akkor vajon hogy is tud csajozni?Örülhet hogyha hazamegy és lepihen.Szóval ezzel csak annyit akarok mondani hogy jobb fiatalnak lenni és suliba járni,mint dolgoznib"felnőttnek lenni"..A munka felelőséggel jár..A suliban pedig lehet flörtölni és hülyéskedni..Szóval ezen gondolkozzatok el,és örüljetek annak hogy még nem kell dolgoznotok 🙂
2018. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet anyukad emiatt csalodott?🤨

Nemtudom kinek a szulei hogy vannak ezzel de szerintem nekem inkabb orulnek hogy nincs senkim es nem problemazok ezen🤗🤔

2018. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!