Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek? Magányos vagyok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Magányos vagyok

Figyelt kérdés

Hali

Az lenne a problémám,hogy már 2 éve nincs barátnőm :( Több hónapja keresgélek társkereső oldalon,de semmi. Igazából vagy kanos-vén predátorok,leszbi rib**cok,egy numerások,vagy csak simán fake profilokkal találkozom:(

Pár infó- 19 éves lány vagyok,Kolozsvárra tervezek költözni álláskeresés gyanánt.

14 evésen éreztem először azt, hogy valami nem stimmel velem :)

Eddig 2 barátnőm volt,mind a ketten megcsaltak :(

Igazából nincsenek nagy elvárásaim,csak 1 :) ne legyen 22-nél idősebb :)

Nem járok ''meleg bárokba" nem az én világom :(

Bocsi hogy ennyire kusza ami írtam :( de nagyon kétségbe vagyok esve! :(

Tippek?Mihez kezdjek?



2018. aug. 15. 23:33
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia, én is így vagyok a dologgal, sehogy se akar összejönni, még nem volt egy barátnőm se:( a társkereső reménytelen, a való életben meg hát, szintén:D

17/l

2018. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Ha gondolod, írhatsz :D

17/L

2018. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ha gondoljátok nekem is írhattok 😊


29/L

2018. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem is írhat bárki :)

19/L/L

2018. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Tudom hogy ez egy viszonylag régi kérdés de gondoltam felszínre hozom ugyanis én is magányos vagyok! :b 16l Pécs
2019. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!