Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek? Magányos...

Lordword kérdése:

Mihez kezdjek? Magányos vagyok. Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. az a problémám. hogy 3honnapja költöztünk egerbe. és nem ismerek senkit. volt egy kapcsolatom. 3éves vége lett. de nem bànom. nehezen feldolgoztam. de hogyan tudnék ismerkedni? szeretnék egy barátnőt. csak senkit se ismerem és magányos vagyok. nem hiszem magam helyesnek így önbizalmam is 0. de nem vagyok az a full csunya. se páwa. :) mindegy. szerintettek mihez kezdjek? olyan rossz egyedül. :/ ilyen badoo meg szb társkereső is rossz vagy kamu. vagy be kèpzelt vagy nem ír vissza. magamat alatt vagyok. 19F vagyok. dolgozom. szerintettek mit tegyek? hogy ismerkedjek? hogy találjak barátnőt? szerelmet.. ha valaki tudnaa tanácsot adni megköszönnèm :)

2017. ápr. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom veled! Bár picit messze lakunk egymástól :)
2017. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. :) . de beszélgetni beszélgethetünk ha szabad
2017. ápr. 27. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Ha gondolod rám is irhatsz! :)
2017. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egerbe járok suliba :D ha van kedved beszélhetünk
2017. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!