Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is unjátok a szingliséget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is unjátok a szingliséget?

Figyelt kérdés

Kicsit már uncsi, hogy mindenki párkapcsolatban van csak én nem Xd...

Csak én unom ezt?

16F


2018. aug. 17. 10:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%

Kb úgy azt tudnám mondani mint a 19. Leszögezném éltem kapcsolatban.


Na most ez úgy nézett ki h vegyél ezt , vegyél azt, 3 órákat b....szott el vársárlásra a csaj mikor csak tusfürdőt vett.

Meg ide menjünk meg oda menjünk, meg mindig én hívjam vissza....


Az ágyban meg, neki ez nem jó, az nem jó, szo...i nem fog. Intim részen nem vágja le.....

Na nekem ebből elég volt 1 fél év, köszi.


Ehhez képest az egész PC fejlesztés meg a játékok költségei a fasorba sincsenek arányaiban.

Egy PC-re full kifutásig (az olyan 8 év) arányaiban költesz úgy 7-800 Ezer ft-t.


Egy csajnál pl csak egy hetes Horvát nyaralás főszezonban (tehát nyáron) olyan 200 E MINIMUM.


Ha neked az előbbi kell én nem veszem el tőled a lehetőséget testvér, de h te a többszörösét fogod kipengetni mint egy gamer gép ára a vacsi költségen át a mozi-ig EZ BIZTOS !


Duzzogó sértődött, videokártyát pedig még nem láttam.

14-es.

2018. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
és... mi lenne..ha .... keresnél... egy .. lányt ? O.o
2018. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!