Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzódnak a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak a lányok ennyire a nagyhangú, magabiztos fiúkhoz?

Figyelt kérdés
17L (egyébként rám is igaz, de kiváncsi vagyok a vélményetekre)
2017. okt. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert rosszfiúsabbak. Magabiztosak a kapcsolatba és van tekintélyük. Én erre tippelek
2017. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert azt az érzést keltik bennük, hogy képesek megvédeni őket.
2017. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nagyhangú vagyok, egoistán magabiztos, és a legtöbb lány bottal se piszkálna meg.
2017. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy nem az ilyen fiúk tetszenek, szóval ez nem mindenkire igaz.
2017. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyesmi srácok jönnek be:)

De talán pont a magabiztosság miatt..


16/l

2017. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Pont a magabiztosság miatt...Egy magabiztos férfi olyan mint az állatvilágban pl.egy mellkasát verő gorilla.Erőt sugároz,azt mutatja,hogy ő a legjobb,legnagyobb.A dominancia sok nőnek vonzó...
2017. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!